Maturzystka rozbiła nowy samochód przy komendzie policji

Tegoroczna maturzystka jechała z kolegą nowym Citroenem C3. Pojazd otrzymała na święta. Zjeżdżając od strony wiaduktu odolanowskiego, skręcała w lewo przed komendą policji. Z przeciwka jednak jechał bus. Uderzenie było na tyle mocne, że Citroen miał całkowicie rozbity przód.

+

Okazało się, że dziewczyna w tym roku będzie zdawać egzamin dojrzałości. Funkcjonariusze policji ukarali ją mandatem w wysokości 300 zł. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Citroen miał 4 tysiące przebiegu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Krzysztof Bosak przyjedzie do Ostrowa z Anną Bryłką
Subskrybuj
Powiadom o

100 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Andi
5 lat temu

To się nazywa strach przed policją bo tam gdzie jest policja wypadki zdarzają się częściej

kałuzny
5 lat temu

kto to byl, z Ostrowa, skad maja taka kase łachmyty, ?

Bolo
5 lat temu

Ojciec kupił nowe bo gdyby miała stare to już by nie było co zbierać. A jak dzieciak nie umie jeździć to się auta samemu w ręce nie daje. Tu ewidentnie problem to brak umiejętności. W nowych autach jest nowa technologia, że auto już prawie samo jedzie to co by było gdyby jechała 20 letnim i miała np ruszyć z ręcznego na wysokim skrzyżowaniu. Wierzycie w jej umiejętności bo ja nie a takich niedzielnych kierowców u nas nie brakuje.

Anonim
5 lat temu

Auto było specyficzne nie radziła sobie dobrze za kółkiem to trzeba było wykupić dodatkowe godziny a nie rzucać się z motyką na słońce. Bo mogła zabić kogoś. Jak się ma problemy z jazdą to się nie wsiadam za kółko bo to nie zabawa.

Anonim
5 lat temu

Każdy piszę to co chce….nie ma czego zazdrość jak rozumu brak …

Anonim
5 lat temu

Sa tacy co znają sytuację i nie ma kogo żałować, dobra szkoła dla nich obu.

Xyz
5 lat temu

Nie mogę zrozumieć jak w ludziach może być tyle nienawiści. Gdyby jechała w starym polo to pewnie byście jej współczuli, ale jakoże jechała nowym autem na które widocznie byli ich stać to wielki problem, bo rozpuszczona i w ogóle. Nie wiecie jak doszło do wypadku i nie wiecie co ona przeżywa. To młoda dziewczyna dla której ten wypadek może być traumą na całe życie. Robicie z niej rozpieszczone dziecko, które ma w dupie to że rozbiła auto, bo dostanie nowe, ale wy gowno wiecie na przeproszeniem. Nie znacie sytuacji, nie wiecie kompletnie nic poza tym co dowiedzieliście się z artykułu. Nawet doświadczonym kierowca zdążają się wypadki, wystarczy chwila nie uwagi, złe rozeznanie w terenie i łatwo o coś takiego. A wam radzę się zastanowić nad sobą, bo to naprawdę jest przykre jak człowiek człowiekowi o potrafi być wrogi i to tylko, dlatego że ktoś ma lepiej. Pewnie wy wszyscy co tak biednie i skromnie żyjecie i wylewacie teraz tu swoje żale gdybyście mieli tyle samo pieniędzy postąpili byście podobnie. Jak to koedys bardzo mądrze zaśpiewał Czesław Niemen „ i dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek. DZIWNY JEST TEN ŚWIAT!” Naprawdę zastanówcie się wszyscy JeszczE raz nad sobą, czy chcieli byście, żeby w takiej sytuacji w której wasze życie było narażone jacyś przypadkowi ludzie wyzywali cię w internecie i podsumowywali to jaka jesteś osoba mimo ze Cię nie znają.

Dno
odpowiada  Xyz
5 lat temu

Daje sobie rękę uciąć, że komentarz powyżej napisała sprawczyni wypadku.

Xyz
odpowiada  Xyz
5 lat temu

Mylisz się ;p

Lili
5 lat temu

Kiedyś się mówiło , że ktoś nabył prawo jazdy za „masło ” , a teraz ??? Za co ?
Bryczkę dać , niech ćwiczy . Potem powtórny egzamin .
Dobrze , że żyje i nie ma ofiar .

100
0
Napisz co o tym sądziszx