Rolnicy protestowali w Warszawie. Podpalili opony, wysypali jabłka czy martwe świnie

Rolnicy m.in. z naszego regionu udali się dziś do Warszawy by w sposób krótki, ale mocny zaprotestowali, blokując jedno z głównych skrzyżowań w stolicy. Podpalili na nim kilka opon, wysypali jabłka oraz położono kilka martwych świń. W ten dosadny sposób postanowili zawalczyć o zmiany w prawie, które mają poprawić byt polskim rolnikom. Dotychczasowe pokojowe akcje nie przyniosły spodziewanych rezultatów, a światełka w tunelu negocjacji również nie widać.

+

Rolnicy skupieni wokół AGRunii proszą także o wsparcie ich działań poprzez dobrowolne wpłaty za pomocą specjalnego portalu: https://zrzutka.pl/nastrajk Zebrano już ponad 27 tysięcy złotych. Na proteście było około 100 protestujących. Przedstawione postulaty dotyczą zagwarantowania 50% żywności w marketach z polskich firm oraz oznakowanie ich odpowiednim znakiem.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zmiana burmistrza w Odolanowie
Subskrybuj
Powiadom o

62 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PSL PSL CZERWONY PSL
5 lat temu

ja moja skromną ubecką emeryturę przekażę dla PSL. Jest to prawdziwa bolszewicka organizacja która dba o swoich wiernych członków. Ago unia chce zniszczyć nasz układ który super funkcjonuję od lat 50 do dzisiaj. Tylko PSL, chwała czerwonemu PSL.

Były sympatyk psl
odpowiada  PSL PSL CZERWONY PSL
5 lat temu

PSL był zielony a dzisiaj robi się czerwony że wstydu. PSL organizacja cwaniaków i sprzedawczyków.

62
0
Napisz co o tym sądziszx