Żużlowa Ostrovia przegrała nie tylko z Orłem Łódź

Żużlowa Ostrovia przegrała w sobotę nie tylko z Orłem Łódź 21:26. Wszystko zaczęło się jeszcze przed meczem.

Prognozy pogody zapowiadały, że cały dzień będzie pod znakiem deszczu. I tak też się stało dlatego ostrowski tor zakryty był plandeką, co uniemożliwiało przeprowadzenie treningu.

Ponieważ mecz był transmitowany w telewizji, która placi za takie prawo, dlatego też niektórzy sądzą że z tego powodu mecz musiał się odbyć.

Pierwszy bieg odbył się z poślizgiem. Żużlowcy stanęli pod taśmą dopiero o godzinie 20.30. Łodzianie zwyciężyli w pierwszym biegu 4:2. Druga odsłona meczu zmroziła publiczność za sprawą groźnie wyglądającego wypadku z udziałem trzech zawodników.

Wjeżdżając w pierwszy łuk drugiego okrążenia Grygolec przewrócił się, a Poczta z Ostrovii uderzył w jego motocykl. Rykoszetem dostał Dul.
Zawodnik Ostrovii opuścił tor w karetce.

Sędzia i komisarz po powtórce biegu postanowili przyjrzeć się nawierzchni toru. Uznali, że zawody będą kontynuowane, przy czym co drugi bieg ma się odbywać kosmetyka toru.

Po 8. biegu sędzia postanowił zakończyć zawody i uznać zwycięstwo Orła Łódź.

CZYTAJ  Agitacja w szkole?

73 komentarzy
Kibic
11 miesięcy temu

Bieg 2 powazny wypadek stwierdzają ze tor nadaje się do jazdy bieg 3 poczta uszkodzone kolano nie startuje , bieg 5 2 z Łódź i Jedem startują razem w 3 ,wygrywa Łódź 5-1 bieg 6 to samo i nareszcie bieg 8 stwierdzają ze tor się nie nadaje do jazdy bo są warunki fatalne i się kruszy .Trener Cieślak cieszy się z wygranej normalnie cyrk .A co by było jak by Ostrowianie prowadzili pewnie by nie przerwli meczu i by rozegrali 15 rund …żenada i wstyd

POganiacz bydła

W Lublinie i Wrocławiu leżały plandeki i były piękne biegi. W Ostrowie już nie. Tor był beznadziejny….. Tak się kończy kiedy dosypują nowy materiał na tor przed pierwszym meczem……,, FACHOFCY” z prezesem na czele.

Obywatel

Klub, władze miasta powinny się zainteresować zaistniałą sytuacją i nie pozwolić by tak nas traktowano. Kibice wydają niemałe pieniądze na cały mecz a nie jego część jak komu pasuje a za błędy każdy w swojej pracy ponosi konsekwencje więc co co zadecydowali o jego przerwaniu powinni z własnej kieszeni teraz oddać. Miasto się do tego klubu dokłada więc powinno być zainteresowane jak klub funkcjonuje w końcu to też promocja miasta.

masztalski
odpowiada  Obywatel

Nie Cieślak tu decydował lecz telewizja która klubom ligowym płaci i żąda w zamian widowiska w ustalonym terminie .

Ladacznica proboszcza

Lepszy cyrk niż na piaskach w ten weekend. Trzeba było ta Cleo z maselniczka dać na stadion. Rozgorzałaby kibiców w przerwie na liczne oględziny toru

MattHeuss

Prawiline ostrowiaczki znów zdradzeni o świcie… Cieślaczek-cwaniaczek namawiał na bojkot wiedząc, że i tak pojadą. Zasiał defetyzm w obozie przeciwnika wiedząc, że jego zawodnicy dadzą radę a po 8 odwołają. Jak widzę tych naszych TALENTÓW, to sikam ze śmiechu – NAJLEPSZEGO oddali do Lublina a przy Krawczyku postawili Małeckiego, czyli gościa który nigdy nic nie wygrał, był przeciętnym ligowcem. Zamiast pogadać z Łęckim czy Tajchertem… Wiecznie nieudolne przegrywy!

Jaaa

Była, jest tragedia i będzie. Lepiej te pieniądze przekazać na biedne dzieci. Zaorać ten stadion i zrobić lać zabaw.

ile jeszcze
odpowiada  Jaaa

mało jeszcze przekazujemy na „biedne dzieci”? może rodzice zaczęliby pracować, żeby te swoje „biedne dzieci” utrzymać, a nie tylko wyciągać łapy?

popopo

Miasto za mało płaci wiec wynik slabe .wiecej kasyyyyyy wiecej kasyyyy moze z KZ Chynowa STAL da radę

Prezes

Ciekawe zjawisko bo dziś w Bydgoszczy mecz odwołali to czemu w Ostrowie nie

Polikarp

To prawda, młodzież się cofnęła w rozwoju. Stachu, chyba już wystarczy. Oddaj to komuś innemu, kto tych młodych weźmie twardą ręką bo za dużo im tatusiujesz

qwert

a jak byśmy to my wygrali do 8 niego to by takiego szumu nie było 😛

ZK
odpowiada  qwert

Było by to samo, tylko w wykonaniu gości. Nie robi się takich przekrętów i kropka. Albo 0 biegów, albo 15. Można zawody przerwać, ale to muszą być naprawdę poważne powody, a nie widzimisie sędziego. Sędzia dopuścił do zawodów, a kiedy zaczął poprawiać się stan toru, to ku uciesze dziadziusia rozwalił widowisko.