Ceny na Majostaszkach robią wrażenie

Udostępnij
Tweet

Dziś pierwszy dzień Majostaszków. Zgodnie z prognozą pogoda jest deszczowa. Momentami przestaje padać by po chwili znów moczyć uczestników największej imprezy. Nie stanęło to na przeszkodzie głównie młodym ludziom by przybyć na Piaski-Szczygliczka.

Ceny w budkach pozwalają przenieść się do nadmorskich kurortów. Brakuje tylko smażonej ryby 😉

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zabytkowy rajd już w ten piątek!
Subskrybuj
Powiadom o
162 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lol
1 rok temu

Kasę mam, co nie oznacza że jestem frajer żeby płacić za zapiekankę czy chleb ze smalcem i kawałkami kiełbasy 25. Ja kasy nie rozdaje, pojechaliśmy na miasto i było ciepło w lokalu i kebab duży z razy dwa mięsem za 25.

Matka
1 rok temu

Gdyby nie ten socjal to stać by Mnie nie było, żeby z dzieciakami wyjść .. a tak rozrywki trochę miały.

js52
1 rok temu

Ciekawe ile musieli zapłacić miastu za możliwość ustawienia straganu, budki i handlu na te dwa dni. To też podnosi koszty. No i chyba kupujący byli, mimo narzekania i biadolenia. 500 zł na dziecko jest dla dziecka. Więc można mu co nieco kupić na takiej imprezie, np. zapiekankę za 25 zł,- a nie narzekać, że drogo. Sobie kupujemy za swoje zarobione w pracy. No chyba, że za 500+ mamy na przyjemności dla siebie, a dziecku mówimy, że drogo.

Lol
odpowiada  js52
1 rok temu

Za te 500plus to na wszystko powinno być stać rodziców. Zapiekanka za 25zl be jaj. Na mieście płacą za lokal więcej niż oni w przeliczeniu za dzień.

Piotr Henrykowski
1 rok temu

Mnie nawet na paliwo do Skody nie stać a co dopiero na gofra za 30zł? Wszystkim bym musiał kupić. Raty za auto drogie. Wolę se naleśnika usmażyć. 😋

Marek
1 rok temu

Ceny w Ostrowie ZAWSZE robią wrażenie:):):):)

Mamula
1 rok temu

Ceny straszne i dlatego nie jade,a co dopiero 6 osobowa rodzina,każdemu zapiekanke po 30 zł i robi się 180 zł,potem jakiś samochodzik 20zł i skąd na to wziąć..

Piotr
odpowiada  Mamula
1 rok temu

Trzeba bylo nie robić 4 dzieci, jakbys mial jedno lub dwoje to by ci kasy starczyło

Jan
odpowiada  Piotr
1 rok temu

głupia odpowiedź.

Lol
odpowiada  Piotr
1 rok temu

Piexxxlisz. Jak potłuczony, ogarnij sie. Życie to nie tylko imprezy

Mamula
odpowiada  Piotr
1 rok temu

Zazdrościsz kolego 😉

Janek
odpowiada  Mamula
1 rok temu

Dostajesz 2000 na dzieci to chyba możesz im kupić zapiekankę na festynie a nie przepijac ta kase albo na tipsy wydawać madko patusiaro

Lol
odpowiada  Janek
1 rok temu

Jak nie masz 4dzieci i nie znasz ludzi to się nie sraj

Janek
odpowiada  Lol
1 rok temu

A kto ci kazał robić 4 dzieci? Krowę rozpłodową masz w domu czy żonę?

Mamula
odpowiada  Janek
1 rok temu

Czemu mnie obrażasz? To że mam 4 dzieci to nie znaczy że coś pije czy tipsy robie.Czemu Wam sie kojarzy duża rodzina z jakąś patologią..kocham moją rodzine i dziękuje Bogu za to że mam ich aż tylu,nic mi niebrakuje ale trzeba też oszczędzać a nie wydawać pieniążki na jakieś zachcianki,ciężko pracujemy z mężem i niemamy się czego wstydzić,nikt z nas nie pije i nikt nie robi tipsów(nigdy ich nierobiłam).Jestem naturalna..Jesteśmy normalną rodziną a że nas jest tylu to tylko radość dla nas.Czy Cię zżera zazdrość..mam to gdzieś.Zostaw w spokoju normalne duże rodziny..

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Mamula
Konfederata
1 rok temu

Ceny są następstwem rządów przestępców z Nowogrodzkiej-PiS. To ich polityka energetyczna, dodruk pieniądze, socjal na koszt społeczeństwa, nieograniczone wydatki dla Zielenskiego, kradzież na tz fundusze a defacto własne konta, wywołanie inflacji to część składników składająca się na ceny detaliczne. Tylko i wyłącznie pisdowcy są winni krachu cenowego.

Jasnowidz
odpowiada  Konfederata
1 rok temu

Czyli twierdzisz, że jest wszystko ok z tym prywaciarzem co chce za podgrzaną kiełbasę 500 procent więcej niż u rzeźnika? Ile kosztuje jeden ziemniak? 20 gr? bo kręcony z oleju już 15zł. Nie świruj, że zusy i inne koszty…. Bo to złodziejstwo w biały dzień.

Konfederata
odpowiada  Jasnowidz
1 rok temu

To jak z Ciebie taki ekonomista to załóż działalność gospodarczą i spróbuj tego chleba na następnych majostaszkach.

Lol
odpowiada  Konfederata
1 rok temu

Trzeba małą łyżeczką a nie patrzeć się na chapać od razu. I tak xhuja zarobisz.

Kominiarz OZC
odpowiada  Jasnowidz
1 rok temu

Za ogrzewanie Masz +160 % i jest ok. A kiełbasę wytykał będziesz.
, Sam to że ściany zliżesz’

Piotr
1 rok temu

Chcieliście wyższych pensji to macie , tylko analfabeci ekonomiczni nie pomyśleli, że ceny tez będą wyższe, ale macie plusy, dziadkowie 13,14 no to chyba stać na gofry???

162
0
Napisz co o tym sądziszx