Jak kolesie dorabiają się w Ostrowie (kopia umowy)

Zawirowań wokół Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego ciąg dalszy. Tym razem wyszło na jaw jak wyprowadzane są pieniądze do osób związanych z jedną z najbardziej ostrowskich gazet.

+

Według informacji przekazanych przez Andrzeja Derę, OZC podpisał intratną umowę na prowadzenie swojej strony internetowej. Strony na której ostatnia aktualizacja pochodzi z maja br. i dotyczy opublikowania linku do pliku PDF. Co miesięczna usługa kosztuje 3200 zł netto. A to oznacza, że od kwietnia do teraz wyprowadzono w ten sposób około 30 tys. zł. Strona internetowa OZC do czasu podpisania tej umowy, była prowadzona przez pracownika OZC-u w ramach obowiązków.

Strona od maja nie wymagała żadnej pracy, a pieniądze spływały. Dotarliśmy do umowy, której drugą stroną jest osoba związana z Gazetą Ostrowską – której pracownicy słyną z powiązań towarzyskich z obecnym prezydentem Jarosławem Urbaniakiem. Kto z nas nie chciałby otrzymywać 3 tysiące złotych netto za to czy się stoi czy się leży. Ile zarabia ratownik medyczny, na którego barkach spoczywa ratowanie ludzkiego zdrowia oraz życia czy ile zarabiają strażacy? Zdecydowanie mniej. A tutaj ciepła umowa. Czy fakt, że na łamach tej gazety trudno znaleźć krytyczne materiały o obecnym prezydencie jest przypadkowa?

Jak widać pod przykrywką wirtualnych usług kolesie związani z obecnym układem mają się bardzo dobrze, a przykład OZC-u zdaje się być szczytem góry lodowej. Zdaje się być konieczne przeprowadzenie audytu w mieście oraz w spółkach miejskich – co powinno być priorytetem dla nowego prezydenta Ostrowa Wlkp.

Tak wygląda strona za 3200 zł co miesiąc.

ozc KOPIA UMOWY:

 

CZYTAJ  Ostrowianin miał ponad 2.5 promila

44 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jurek kwak
4 lat temu

To nic nowego – samorzady gminne internetowo podobno obsługiwane sa przez servery które to prowadzi rodzina lokalnego eurodeputowanego ? prawda czy ktos zaprzeczy

nabity w butelkę
8 lat temu

Ciekawe co wysłannicy /AGITATORZY /chodzący po ludziach,mówią o opłatach za ciepło , po półmilionowej aferze w OZC.Przeciesz wiadomo że te pół miliona my zapłacmy w opłatach za ciepło.

palaczka
8 lat temu

Tę ulotkę na teściową Pan Prezydent sam spreparował do odwalenia teatru dramatycznego.Doradził mu najpewniej psychiatra ZELANOWSKI.

wacek
8 lat temu

Umowa rzeczywiście niechlujna – i takich analfabetów mamy w spółkach komunalnych. Kto zgadnie, czyja to zasługa? Kto obsadza te stanowiska? Kto powinien nadzorować spółki? Wybór jest oczywisty.

ss
8 lat temu

Może ktoś z redakcji zapyta jednego kola z II Liceum za czyje pieniądze pojechał odebrać złoty krzyż zasługi przyznany przez Prezydenta RP.

Maciek
8 lat temu

Nie 3200, a 3250… a nawet 3,2500,00…

Miszkaniec
8 lat temu

Proszę sprawdzić, o ile się da, kto z prawników z OZC sporządzał bądź zatwierdzał tak niechlujną umowę!!!!

isso
8 lat temu

MOJE GRATULACJE DLA REDAKCJI OSTROW24.TV. TAKICH UMÓW JEST PEŁNO. PROSZĘ SPRAWDZIĆ ILE IDZIE NA KONSUMPCJĘ WE WSZYSTKICH SPÓŁKACH KOMUNALNYCH W OSTROWIE.

CIEKAWSKI
8 lat temu

Ostrowska Spółdzielnia Socjalna????

kasia
8 lat temu

Uważam,że we wszystkich gminach powinno się prześwietlić środki na tzw. „promocję gminy”. To tam jest największy przekręt i wspieranie kolesiów redaktorków oraz ostrowskie media. Jak maja pisać lub przekazywać informację obiektywnie jeżeli utrzymują się ze środków gminy. Na stronach internetowych gmin powinno umieszczać się informacje na co konkretnie idą pieniądze na promocję gminy. A wtedy bylibyśmy wszyscy w szoku.

44
0
Napisz co o tym sądziszx