OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Jak kolesie dorabiają się w Ostrowie (kopia umowy)

Jak kolesie dorabiają się w Ostrowie (kopia umowy)

Zawirowań wokół Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego ciąg dalszy. Tym razem wyszło na jaw jak wyprowadzane są pieniądze do osób związanych z jedną z najbardziej ostrowskich gazet.

+

Według informacji przekazanych przez Andrzeja Derę, OZC podpisał intratną umowę na prowadzenie swojej strony internetowej. Strony na której ostatnia aktualizacja pochodzi z maja br. i dotyczy opublikowania linku do pliku PDF. Co miesięczna usługa kosztuje 3200 zł netto. A to oznacza, że od kwietnia do teraz wyprowadzono w ten sposób około 30 tys. zł. Strona internetowa OZC do czasu podpisania tej umowy, była prowadzona przez pracownika OZC-u w ramach obowiązków.

Strona od maja nie wymagała żadnej pracy, a pieniądze spływały. Dotarliśmy do umowy, której drugą stroną jest osoba związana z Gazetą Ostrowską – której pracownicy słyną z powiązań towarzyskich z obecnym prezydentem Jarosławem Urbaniakiem. Kto z nas nie chciałby otrzymywać 3 tysiące złotych netto za to czy się stoi czy się leży. Ile zarabia ratownik medyczny, na którego barkach spoczywa ratowanie ludzkiego zdrowia oraz życia czy ile zarabiają strażacy? Zdecydowanie mniej. A tutaj ciepła umowa. Czy fakt, że na łamach tej gazety trudno znaleźć krytyczne materiały o obecnym prezydencie jest przypadkowa?

Jak widać pod przykrywką wirtualnych usług kolesie związani z obecnym układem mają się bardzo dobrze, a przykład OZC-u zdaje się być szczytem góry lodowej. Zdaje się być konieczne przeprowadzenie audytu w mieście oraz w spółkach miejskich – co powinno być priorytetem dla nowego prezydenta Ostrowa Wlkp.

Tak wygląda strona za 3200 zł co miesiąc.

ozc KOPIA UMOWY:

 

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  RYK SILNIKÓW POD LUPĄ POLICJI! Niektórzy się zdziwili.
44 komentarzy
kkk
11 lat temu

włos się jeży czytając „takie komentarze”-a gdzie do licha był pan poseł przez miniona kadencję? a kabdydatka przez 4 lata rozmawiała z ludżmi ale dopiero tuż przed wyborami dowiedziała się, że w OZC coś jest nie tak? a stronę w necie dopiero teraz „odkryli”?-wkurzam się bo takie „rewelacje” tuż przed podjęciem przeze mnie decyzji o wyborze budzą we mnie podejrzenia, że ktoś mną manipuluje- a co gdy się okaże, że przestępstwa nie było?(zresztą dziś słyszałam wypowiedz pana z OZC , że prezes nie złamał prawa.)..no co będzie?-kac, że wykorzystano moją przyzwoitość by zdobyc kolejny głos??brzydzę się krętaczami -każdej maści i tymi co uzywają obrazliwych słów wobec drugiego człowieka też się brzydzę panie kefir z KOngresu Nowej Prawicy

kefir
11 lat temu

Do tego właśnie służą posady „na państwowym”. Tak działa koryto, tak żrą świnie.
Tylko Kongres Nowej Prawicy.

ZenonPrawdomówny
11 lat temu

Panie i Panowie ,bardzo proste rozwiązanie, w dzisiejszych czasach i tak pewnie wszystkie dokumenty w Spółkach są skanowane i przechowywane na serwerze danej Spółki, tutaj mamy do czynienia ze Spółkami MIEJSKIMI (publicznymi, tak?) więc nic prostszego jak wprowadzić OBOWIĄZEK upublicznienia na danej stronie każdej Spółki każdej zawartej umowy z której wynika „wypływ” pieniędzy…w końcu są to pieniądze podatników… tak ?

Kasia
11 lat temu

To sie w glowie nie miesci jak tu są układy w tym Ostrowie. Jedni nic nie robia i zarabiaja ponad 3000zl, inni ciezko haruja i maja 1500 zl. Dlatego trzeba to zmienic i zaglosowac na Beatę Klimek!

informatyk
11 lat temu

A ten wybitny informatyk za 3200 zł /m na rękę to KTO?

robol za grosze
11 lat temu

k…..a jaja poprostu i na kogo tu glosowac na konia ahahahh

Marian
11 lat temu

Panie Urbaniak.Gdyby był Pan człowiekiem honru poddał by się Pan do dymisji razem ze Stagraczyńskim ,Kowalskim i Czareckim i sądzę zwieloma innymi.

Dróżnik kolega Mirka
11 lat temu

Czy ten mirek, to ten mirek który ze mną szyny układał lat kilka. Ponoć szkoły kończył panstwowe i nawet dyplom czeladnika miał. Pozdrawiam Cię mirusiu miły i dobrze mnie się z tobą wóę piło i spało na rozjazdach kolejowych.

Mirek
11 lat temu

Dodałem 2 posty „Głosujcie na Klimek!” i „Głosujcie na Urbaniaka!” Zobaczymy stronnniczość pseudoredaktorka

Mirek
11 lat temu

Głosujcie na Klimek!

44
0
Napisz co o tym sądziszx
×