Ostrowski PiS popiera Urbaniaka

Ostrowskie struktury Prawa i Sprawiedliwości postanowiły poprzez w II turze wyborów prezydenckich obecnego prezydenta Ostrowa Wlkp. Jarosława Urbaniaka. Nie przeszkadza to przedstawicielom partii mieniącej się wysokimi standardami moralnymi popierać byłego członka komisji hazardowej, w której bronił podejrzanych w aferze hazardowej „Zdzicha, Zbycha i Mira”.

+

[jwplayer mediaid=”71328″]

POLECANE NEWSY

47 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kefir
7 lat temu

Stary cwaniak, świetnie ustawiony, z koligacjami, kontra kapkę młodsza żądna władzy i kasy oponentka, swój program (no nazwijmy go tak) czytająca z kartki. W przypadku Ostrowa wszystkie zalety demokracji mamy jak na dłoni. Szkoda, że ten ustrój preferuje osoby, które nawet stoiska z pietruszką by nie umiały poprowadzić.

obywatel
7 lat temu

Ciekawe czy Ławniczak zrezygnuje z koalicji z PSL. Dostał propozycję starosty. Ciekawe czy ważniejsza będzie partia czy ważniejsze będzie ratowanie PO i Rajskiego. To ważny test dla wiarygodności Lawniczaka. Ma szansę odbudować utracona pozycję PIS w miescie

MP
odpowiada  obywatel
7 lat temu

Panie ŁAWNICZAK ,LEPIEJ BY BYŁO, NIE POPIERAĆ NIKOGO ,sTAŁO SIĘ .SZKODA, INACZEJ PANA POSTRZEGAŁAM.

dzikuska
7 lat temu

OSTROWIACY! NIE GŁOSUJCIE NA SPRAWDZONEGO PREZYDENTA I JEGO SPRAWDZONE CHORE UKŁADY.CZAS NA ZMIANY!!!

PRL
7 lat temu

TEN Z LEWEJ TO KARIEROWICZ MIKOLAJCZYK ( W SZKOLE MALO PLACA, HM ? ) ten z prawej to chyba historyk Bartczak ze wsi Raszkow ale kim jest ta gaduła w srodku ? Ktos wie ?

ss
odpowiada  PRL
7 lat temu

Ten gaduła w środku to Ławniczak, który przynosi dyrektorów ( czyt. kolesi ) szkół średnich w teczkach.

Marcin.Ostrów24.tv
7 lat temu

Warto tutaj zaznaczyć że Prawo i Sprawiedliwość- jest zaskoczone poparciem Stanisława Krakowskiego i Andrzeja Dery- Beaty Klimek, lecz jeszcze bardziej zaskoczeniem jest iż fakt Prezes MZGM- Piotr.T wspólnie z Przemysławem.K chodzą w porze wieczornej około godziny 19- po osiedlach m.in. po Paderewskiego i pukają do mieszkańców z informacją aby głosowali na obecnego Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Jaką role tutaj odgrywają te dwie osoby? W szczególności obecny prezes. Za pewne się nie dowiemy.

Domokrążca
odpowiada  Marcin.Ostrów24.tv
7 lat temu

A może oni chcą kogoś ubezpieczyć, sprzedać jakieś garnki, albo chcą pożyczyć szklankę cukru? Zresztą żadna praca nie hańbi.

Zorientowany na sukces za wszelką cenę
odpowiada  Marcin.Ostrów24.tv
7 lat temu

Są ludzie którzy dla stołka i kasy zrobią wszystko. Przypuszczam, że gdyby tym panom kazano nago przebiec w koło ostrowskiego rynku, to też by to zrobili.

Przechszta
odpowiada  Marcin.Ostrów24.tv
7 lat temu

A może ci panowie przeszli na wiarę świadków Jehowy?

poiu
odpowiada  Marcin.Ostrów24.tv
7 lat temu

pani MALAG przydupas prezia z kolei wysyła sms-y po znajomych z blaganiami o głos na Urban-iaka

klon
odpowiada  Marcin.Ostrów24.tv
7 lat temu

daj ten komentarz na fb niech wszyscy wiedza do czego posuwa sie PO

MP
odpowiada  Marcin.Ostrów24.tv
7 lat temu

ROlę dawno określoną,,po trupach do celu”.

MP
odpowiada  Marcin.Ostrów24.tv
7 lat temu

BRAK SŁÓW CO TU SIĘ DZIEJE????????????????

MP
odpowiada  Marcin.Ostrów24.tv
7 lat temu

SZalEńSTwO?????????????????????????????

Patriota okrągłostołowy
7 lat temu

Ja w Święto Demokracji do pracy nie chadzam, bo jestem porządnym Polakiem. Ale czy ktoś wie kiedy to święto się skończy, bo już nie mam za co żyć.

Maciek
7 lat temu

Przykre,przykre,wstyd,,smutek i,, jąkanie,,, o niczym.Dobrze, że nie uczy już pan w szkole,ale historia panu wystawi rachunek.

chip
7 lat temu

nie wiem kto wam płaci za te wszystkie denne komentarze, ludze! pis po sld w dupe se wsadźcie partyjne interesy w Ostrowie. To miasto potrzebuje zgody na szczeblu miasta i powiatu a nawet gmin ościennych. Mam w pompce kto, tylko nie chce widzieć jakiejś nieudolności jak za czasów włodka, gdzie niby chciał, ale nie chciał, było minęło. więc jeśli klimkowa potrafi być ponad podziałami, a nie potrafi bo jest uczennicą sld w ostrowie więc cza było głosować na derę a nie wilka w owczej skórze

ZK
7 lat temu

Dla mnie, jeśli to jest prawda, to ostrowski PiS to zwykli kolaboranci. Niestety mam takie odczucie i nikt tego nie zmieni. Ludzie bez własnej twarzy. Przegrałeś to odejdź, a nie szukaj ochłapów finansowych.

Sprzedawczyk
odpowiada  ZK
7 lat temu

Bo uwierzyli PO, że afery hazardowej nie było.

Ja_pytam
7 lat temu

DLACZEGO CI PANOWIE POpieraja obronce Mira….Zbycha….. i ich kompanow ??? ( mozna by duzo jeszcze wymieniac ). Juz sie POkazuja w telewizorniach jako ałtorytety !!!!!!!!!!!

47
0
Napisz co o tym sądziszx