OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Ukradł hulajnogę elektryczną i próbował uciekać

Ukradł hulajnogę elektryczną i próbował uciekać

Policjanci z Komisariatu Policji w Raszkowie odzyskali skradzioną hulajnogę elektryczną wartą 1200 złotych oraz zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzewanego o jej kradzież. Do zdarzenia doszło 5 maja w miejscowości Franklinów.

Tego dnia dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim otrzymał zgłoszenie o kradzieży hulajnogi elektrycznej. Jak wynikało z przekazanych informacji, nieznany mężczyzna miał zabrać pojazd pozostawiony przed drzwiami wejściowymi jednej z posesji. Sprawca odjechał skradzioną hulajnogą.

Na miejsce natychmiast skierowano patrol z Komisariatu Policji w Raszkowie. Jadąc do Franklinowa, funkcjonariusze zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi osoby podejrzewanej o dokonanie kradzieży.

Na widok radiowozu mężczyzna próbował oddalić się z miejsca i uciec, jednak policjanci szybko go zatrzymali. Podczas legitymowania okazało się, że jest to 31-letni mieszkaniec regionu.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mundurowi odzyskali również skradzioną hulajnogę elektryczną, której wartość oszacowano na 1200 złotych.

Teraz 31-latek odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  30. Dni Odolanowa. Trzy dni koncertów, atrakcji i świętowania
11 komentarzy
Ada
1 miesiąc temu

Fajne ciałko

ww
1 miesiąc temu

Dobra a teraz parę info:hulajnogii elektryczne posiadają zabezpieczenia typu kluczyk i stacyjka, lub token nfc i ekran.. więc młody (podejrzewam wiek, gdyż dorosły nie zostawiłby kluczyka w stacyjce, lub tokena w pobliżu ) celowo zostawił swój pojazd na kradzież… to tak jakbym zostawił na parkingu pod blokiem samochód z kluczykami w stacyjce i dowodem rejestracyjnym na fotelu pasażera… Sam sobie winien i powinien dziękować bogu że udało się go złapać, gdyż mógł stracić ją i nikt by się nie dziwił… 🙂

🎲.
odpowiada  ww
1 miesiąc temu

Nie mierz wszyskich swoją miarą, przecież to proste: nie twoje nie bierz w łapy, przecież to kradzież, a ty robisz z siebie złodzieja a to żaden powód do dumy.

emer
odpowiada  🎲.
1 miesiąc temu

mieszkanie zamykasz?

Teflon
odpowiada  emer
1 miesiąc temu

No pewnie najlepiej zrobić jeszcze okazję dla złodzieja !!!! A może zaproszenie jeszcze im wysłać?! Puknij się w łeb. Odpowiedzialna osoba zamyka i dba o swoją własność.

🎲.
odpowiada  emer
1 miesiąc temu

A uwierz że nie zamykam,
Bogo je chroni, to wściekły rotwailer jest, chcesz możesz sprawdzić😄

kra
odpowiada  🎲.
1 miesiąc temu

Dokładnie, czy ciągle musimy się rozglądać czy w pobliżu jest złodziej?

Jaszczomp
odpowiada  🎲.
1 miesiąc temu

Jak się kusi złodzieja to nic dziwnego że ktoś to ukradł. Podejrzewam że to była podpucha i zasadzka na złodzieja. Nie dawać okazji złodziejom a będzie się wam wszystkim żyło lepiej.

D.R
odpowiada  ww
1 miesiąc temu

Takie myślenie to chyba tylko po sobie tak sądzisz jak robisz

Przedstaw się*
1 miesiąc temu

Na zdjęciu to pan czy pani?
Bo piersi większe ma od mojej Karynci

mło
1 miesiąc temu

Brawo, tak trzymać, 31 lat a złodziej. Taką mamy „młodzież”

11
0
Napisz co o tym sądziszx
×