OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Ukradł hulajnogę elektryczną i próbował uciekać

Ukradł hulajnogę elektryczną i próbował uciekać

Policjanci z Komisariatu Policji w Raszkowie odzyskali skradzioną hulajnogę elektryczną wartą 1200 złotych oraz zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzewanego o jej kradzież. Do zdarzenia doszło 5 maja w miejscowości Franklinów.

Tego dnia dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim otrzymał zgłoszenie o kradzieży hulajnogi elektrycznej. Jak wynikało z przekazanych informacji, nieznany mężczyzna miał zabrać pojazd pozostawiony przed drzwiami wejściowymi jednej z posesji. Sprawca odjechał skradzioną hulajnogą.

Na miejsce natychmiast skierowano patrol z Komisariatu Policji w Raszkowie. Jadąc do Franklinowa, funkcjonariusze zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi osoby podejrzewanej o dokonanie kradzieży.

Na widok radiowozu mężczyzna próbował oddalić się z miejsca i uciec, jednak policjanci szybko go zatrzymali. Podczas legitymowania okazało się, że jest to 31-letni mieszkaniec regionu.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mundurowi odzyskali również skradzioną hulajnogę elektryczną, której wartość oszacowano na 1200 złotych.

Teraz 31-latek odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wracali do domu. Przelecieli nad rowem na obwodnicy Ostrowa (ZDJĘCIA)
11 komentarzy
Ada
1 miesiąc temu

Fajne ciałko

ww
1 miesiąc temu

Dobra a teraz parę info:hulajnogii elektryczne posiadają zabezpieczenia typu kluczyk i stacyjka, lub token nfc i ekran.. więc młody (podejrzewam wiek, gdyż dorosły nie zostawiłby kluczyka w stacyjce, lub tokena w pobliżu ) celowo zostawił swój pojazd na kradzież… to tak jakbym zostawił na parkingu pod blokiem samochód z kluczykami w stacyjce i dowodem rejestracyjnym na fotelu pasażera… Sam sobie winien i powinien dziękować bogu że udało się go złapać, gdyż mógł stracić ją i nikt by się nie dziwił… 🙂

🎲.
odpowiada  ww
1 miesiąc temu

Nie mierz wszyskich swoją miarą, przecież to proste: nie twoje nie bierz w łapy, przecież to kradzież, a ty robisz z siebie złodzieja a to żaden powód do dumy.

emer
odpowiada  🎲.
1 miesiąc temu

mieszkanie zamykasz?

Teflon
odpowiada  emer
1 miesiąc temu

No pewnie najlepiej zrobić jeszcze okazję dla złodzieja !!!! A może zaproszenie jeszcze im wysłać?! Puknij się w łeb. Odpowiedzialna osoba zamyka i dba o swoją własność.

🎲.
odpowiada  emer
1 miesiąc temu

A uwierz że nie zamykam,
Bogo je chroni, to wściekły rotwailer jest, chcesz możesz sprawdzić😄

kra
odpowiada  🎲.
1 miesiąc temu

Dokładnie, czy ciągle musimy się rozglądać czy w pobliżu jest złodziej?

Jaszczomp
odpowiada  🎲.
1 miesiąc temu

Jak się kusi złodzieja to nic dziwnego że ktoś to ukradł. Podejrzewam że to była podpucha i zasadzka na złodzieja. Nie dawać okazji złodziejom a będzie się wam wszystkim żyło lepiej.

D.R
odpowiada  ww
1 miesiąc temu

Takie myślenie to chyba tylko po sobie tak sądzisz jak robisz

Przedstaw się*
1 miesiąc temu

Na zdjęciu to pan czy pani?
Bo piersi większe ma od mojej Karynci

mło
1 miesiąc temu

Brawo, tak trzymać, 31 lat a złodziej. Taką mamy „młodzież”

11
0
Napisz co o tym sądziszx
×