OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zerwał banery kandydata z PiS

Zerwał banery kandydata z PiS

W poniedziałek około godziny 23.30 nieznany sprawca zerwał co najmniej 12 banerów wyborczych kandydata Prawa i Sprawiedliwości. Te wisiały bez formalnych zgód na barierach wzdłuż ulicy Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Mężczyzna w wieku około 20-30 lat ubrany w jasne spodnie, czarną obcisłą bluzę, czapkę z daszkiem i jasne buty szedł od strony Piasków w stronę centrum miasta.

Policja prowadzi postępowanie zmierzające do namierzenia sprawcy.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Prezydent Beata Klimek bez wotum zaufania i absolutorium. Co dalej po decyzji rady?
123 komentarzy
iro
2 lat temu

mongoły się cieszą

Zenek bębenek
2 lat temu

Skoro były nielegalnie powieszone to o co ta gównoburza nareszcie ktoś porządek zrobił

Mieszkaniec
2 lat temu

W Przygodzicach wiszą zagrażając bezpieczny wyjazd z ulicy Nowe osiedle i policja niby o tym wie, to chyba też będą zmuszeni to zrobić skoro nikt nie reaguje na skargi.

Bolo
odpowiada  Mieszkaniec
2 lat temu

Czas na akcje społeczną typu sprzątanie świata. Rachunek za akcję do obatela wysłać.

luk
2 lat temu

to że wiszą bez zgodny policji nie interesuje ale że ktoś zerwał już tak – żenada

mama
odpowiada  luk
2 lat temu

To jest właśnie Polska.

Seba
2 lat temu

I bardzo dobrze zrobił. Bo ten pajac wisi wszędzie. Już normalnie się na niego i tego drugiego debila na tym banerze nie da patrzec. Brawo Ty. Jeszcze Ci browara postawie za to.

smok
odpowiada  Seba
2 lat temu

Laskę też mu postaw.

Seba
odpowiada  smok
2 lat temu

No nawet mu laske w burdelu mogę postawić. Smoczy ćwoku. Nawet się przedstawić nie potrafisz

Olek
odpowiada  Seba
2 lat temu

Psychiatra wzywa

Sebiorka
2 lat temu

w końcu ktoś zrobił porządek nie idzie na te gęby patżec

Wlodek
odpowiada  Sebiorka
2 lat temu

To nie patrz . ustaw sobie portret rudego.

ON
2 lat temu

Dlaczego wisiały bez formalnych zgód? Powinny być wszystkie ściągnięte! Facet dobrze zrobił.

Syn gromu
2 lat temu

Policja prowadzi postępowanie” Nie macie nic ważniejszego do roboty?

piwosz
2 lat temu

będzie jakaś zbiórka na piwo dla zrywacza ?

Mieszkanka
odpowiada  piwosz
2 lat temu

Brawo dla niego❗️

Mati
2 lat temu

Biedroń Śmiszka wyłomota!

Bolo
odpowiada  Mati
2 lat temu

Zazdraszczasz?

123
0
Napisz co o tym sądziszx
×