Zeskoczył na policjantów. Wcześniej tańczył na dachu

W miniony weekend policjantom przyszło zmierzyć się z nieprzewidywalnym mężczyzną. Ten najpierw tańczył na dachu budynku, a podczas ratowania zeskoczył wprost na funkcjonariuszy.

Służby z powiatu ostrzeszowskiego otrzymały zgłoszenie o mężczyźnie, który wszedł na dach byłej szkoły, a obecnie ośrodka zdrowia.

Z treści zgłoszenia wynikało, że jest on pobudzony, śpiewa i tańczy. Z uwagi na zagrażające życiu i zdrowiu zachowanie na miejsce skierowano również Zespół Ratownictwa Medycznego. Po dotarciu na miejsce, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego potwierdzili treść zgłoszenia, a następnie przystąpili do negocjacji z mężczyzną, aby zszedł z dachu. W toku prowadzonych rozmów 35-latek wszedł na drabinę przeciwpożarową, z której zeskoczył z wysokości ok. 2 metrów wprost na interweniujących policjantów.

Mieszkaniec gminy Kobyla Góra, decyzją obecnego na miejscu lekarza, został przetransportowany do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

Zdjęcia Kobyla Góra Movie

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Grand Prix - festiwal filmowy - zapowiedź
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kaban
10 dni temu

Rysiu?

C19 PAMIĘTAMY !!!
10 dni temu

No co no? Po prostu wskoczył im w ramiona.😂 Musiał ich bardzo nienawidzić bo to wielki chłop był o masie ćwierć tony.😉 Dobrze tak pieskom. Mam nadzieję że ich połamał. 😃

Jurgo
10 dni temu

Ło panie jo tyż tak wywijoł za młodego po pijoku ale nigdy żym do łba nie dostoł, a wiela rozy to żym tak paradowoł z serdelką na wierchu

Małorolny z Hęciczek Górnych
odpowiada  Jurgo
10 dni temu

Ło panie . Jo spodlym kiedyś z krzoka poziomki .

Ja
odpowiada  Jurgo
10 dni temu

Nawet nie wiesz,jak bardzo „dostoles do łba „

Samurai
odpowiada  Ja
9 dni temu

Piękna ta nasza gwara ładniejsza od góralskiej

poprawny
odpowiada  Samurai
8 dni temu

sami nienormalni się wypowiadają tą gwarą,czy co.Do szkoły to gdzie chodzili.

7
0
Napisz co o tym sądziszx