OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zerwał banery kandydata z PiS

Zerwał banery kandydata z PiS

W poniedziałek około godziny 23.30 nieznany sprawca zerwał co najmniej 12 banerów wyborczych kandydata Prawa i Sprawiedliwości. Te wisiały bez formalnych zgód na barierach wzdłuż ulicy Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Mężczyzna w wieku około 20-30 lat ubrany w jasne spodnie, czarną obcisłą bluzę, czapkę z daszkiem i jasne buty szedł od strony Piasków w stronę centrum miasta.

Policja prowadzi postępowanie zmierzające do namierzenia sprawcy.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Młodzi kolarze będą ścigać się blisko Ostrowa
123 komentarzy
Ostrow
2 lat temu

Powinien dostać nagrodę. Wisiały nielegalnie i zaśmiecały piękny wizerunek Ostrowa.

Kazimierz
2 lat temu

No i bardzo dobrze, gratulacje dla gościa

kolin.
2 lat temu

U platfusów tylko jad i agresja !!!!!

Jurgon
odpowiada  kolin.
2 lat temu

Sam niedorobiony platfus jesteś.

Seba
odpowiada  kolin.
2 lat temu

Wolę być platfusem niż Pisiorem niemytym

Wala
odpowiada  Seba
2 lat temu

Precz z PO.

dociekliwy
2 lat temu

Przy ulicy Krętej w Ostrowie na tablicy informacyjnej która jest własnością Obwodowej Komisji Wyborczej wiszą plakaty różnych komitetów biorących udział w wyborach samorządowych co jest również niezgodne z prawem.

Brawo
2 lat temu

Pisowskich* nawet tel mi cenzuruje to bydlo

Brawo
2 lat temu

„sprawca” który zerwał nielegalne banery okupantów polski niezly fikołek intelektualny

SZACUNEK DLA PANA „SPRAWCY”

***** *** I konfederację. Również ***** otępiały elektorat nieuków kosowskich tfu

Nie przejdzie
2 lat temu

Przedstawiony przez Kaczyńskiego jako najbardziej energiczny człowiek z Szydło, ma prezes poczucie humoru, jedna usypia głosem, drugi szybki rajdowiec, w Unii nie słychać ich

Tom
2 lat temu

Bardzo dobrze zrobił. Popieram tego gościa!

Malizna
2 lat temu

Bardzo dobrze zrobił, brawo chłopaku! PISior z lekka się zapomniał myśląc że dalej rządzą i może bezkarnie ujeżdżać i robić co chce w tym zaśmiecać miasto nielegalnie powieszonymi banerami!

***** PO
2 lat temu

***** PO Paducha Kornaszewskiego Urbaniaka i rudego Tuska

123
0
Napisz co o tym sądziszx
×