OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zerwał banery kandydata z PiS

Zerwał banery kandydata z PiS

W poniedziałek około godziny 23.30 nieznany sprawca zerwał co najmniej 12 banerów wyborczych kandydata Prawa i Sprawiedliwości. Te wisiały bez formalnych zgód na barierach wzdłuż ulicy Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Mężczyzna w wieku około 20-30 lat ubrany w jasne spodnie, czarną obcisłą bluzę, czapkę z daszkiem i jasne buty szedł od strony Piasków w stronę centrum miasta.

Policja prowadzi postępowanie zmierzające do namierzenia sprawcy.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Radni odpowiadają Beacie Klimek. Tłumaczą decyzję ws. absolutorium i pieniędzy dla sportu
123 komentarzy
kabano
2 lat temu

Kilometrówkowy złodziej dostał recenzję obywatelską, a media robią szum. 🙁

Marcin
2 lat temu

Ten człowiek za to co zrobił powinien zostać bohaterem narodowym

p.f.
odpowiada  Marcin
2 lat temu

A ty głównym hejterem po.

Kris
2 lat temu

To powinni mu nagrodę dać a nie ścigać a tych od plakatów nie szukają coś tu nie gra

Maria
2 lat temu

Bardzo dobrze zrobił.
Już nie da się patrzeć na te mordy.
A wogole to zagrożenie dla kierowców. Strasznie się człowiek denerwuje jak na każdym kroku od miesięcy widzisz tego parszywe gęby.

Jacek
odpowiada  Maria
2 lat temu

ok. pokaż swoją „gębę”

Olek
2 lat temu

Niawiedzeni z PO ujadają jak pieski

Lucek
odpowiada  Olek
2 lat temu

Olek, to ty PiSior jesteś ? A ja uważałem cię za porządnego człowieka!!!!

.korol
2 lat temu

Wszystko co robi ekipa Tuska jest nielegalne.ale nawiedzeni z po jakoś o tym milczą.

Xxx
2 lat temu

Jak wisiały nie legalnie to o co chodzi?

8gwiazdek
2 lat temu

typowi Pisowcy-zaśmiecający Polskę. Na wielu poziomach

PizzaJagodno
2 lat temu

Tymczasem Pakt Migracyjny przyjęty 🙂 Ostrów24 będzie mieć dużo materiału w przyszłości na szokujące newsy.

oo
odpowiada  PizzaJagodno
2 lat temu

Jak nie wiesz o co chodzi to nie pisz bzdur i przestań oglądać TV za RUBLIKA, bo następni ci do głowy g..wno wkładają

8gwiazdek
odpowiada  PizzaJagodno
2 lat temu

Nowak znowu na bani w necie siedzi i się podszywa

Bolo
odpowiada  PizzaJagodno
2 lat temu

Czasem poza republika też warto coś obejrzeć. Chociaż odmóżdżenie społeczeństwa po telewizji Kurskiego jest znaczne.

Karol
odpowiada  Bolo
2 lat temu

Nie wierze że az tak jestes pusty. A może coś wzioles?

bardzodobrze
2 lat temu

przeciez one wisza nielegalnie te czarneckiego wiec bardzo dobrze gosc zrobil !! popelnil tylko jeden blad ze nie wsadzil ich do kosza !! 3 kolejne tego typa wisza na nowym rondzie na wroclawskiej

.komuch
odpowiada  bardzodobrze
2 lat temu

Po działa też nielegalnie i co?

Bolo
odpowiada  .komuch
2 lat temu

Hehe kucharka stwierdziła?

123
0
Napisz co o tym sądziszx
×