OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zerwał banery kandydata z PiS

Zerwał banery kandydata z PiS

W poniedziałek około godziny 23.30 nieznany sprawca zerwał co najmniej 12 banerów wyborczych kandydata Prawa i Sprawiedliwości. Te wisiały bez formalnych zgód na barierach wzdłuż ulicy Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Mężczyzna w wieku około 20-30 lat ubrany w jasne spodnie, czarną obcisłą bluzę, czapkę z daszkiem i jasne buty szedł od strony Piasków w stronę centrum miasta.

Policja prowadzi postępowanie zmierzające do namierzenia sprawcy.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Czy miasto powinno dać kolejne miliony na sport?
123 komentarzy
Kalisz
2 lat temu

ostrów jest rudego o znaku 5.19 i 100 konkretów

Irka
2 lat temu

Wolę oglądać bilbordy p. Ryszarda , niż judaszy z PO .

ja
odpowiada  Irka
2 lat temu

Czyli jesteś taką jak Rysio przekręt oszustką? Swój do swego. A za te banery Rysio ani grosza nie zapłacił, a powinien, takie prawo.

Olo.
odpowiada  ja
2 lat temu

Nie osądzaj wszystkich swoją miarą. Wy z po tylko to potraficie.

123
0
Napisz co o tym sądziszx
×