Oszpecili amfiteatr, ale wpadli. Co za wstyd

Miło się czyta wiadomości kiedy monitoring i służby go obsługujące łapią na gorącym uczynku wandali przestrzeni publicznej. W tym przypadku młodzi ludzie dewastowali jedną ze ścian amfiteatru w ostrowskim Parku Miejskim.

Trudno zrozumieć, czym kierują się młode osoby dokonujące tego typu dewastacji czyniąc tym samym szkody wizerunkowe i finansowe właścicielom obiektów prywatnych jak i miejskiej infrastruktury. W krótkim odstępie czasu zarejestrowano kolejne młode osoby niszczące elewację Amfiteatru w Parku Miejskim.

W dniu 12 lutego młodociany mężczyzna w godzinach popołudniowych będąc w grupie kolegów dokonał za pomocą tępego narzędzia zarysowania powłoki malarskiej na ścianie Amfiteatru.

Natomiast 15 lutego młoda kobieta w godzinach wieczornych będąc w grupie rówieśników za pomocą mazaka wykonała na ścianie frontowej napisy.

W obu przypadkach osoby dokonujące aktów wandalizmu zostały wylegitymowane, o zdarzeniu powiadomiono administratora obiektu oraz prowadzone są czynności wyjaśniające mające na celu pociągnięcie do odpowiedzialności karnej sprawców wykroczenia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Prezydent Duda będzie w regionie
Subskrybuj
Powiadom o

68 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Urszula
3 miesięcy temu

Nie świadczy o tych osobach nic dobrego co tak piszą i dewastują nie wiedzą ile to kosztuje pracy i pieniędzy ja bym im dała taką karę że nie wiedzieli by czy śpią czy pracują 24 na godzinę wtedy by wiedzieli jak szanować obiekty i czyjąś pracę.

mama
3 miesięcy temu

dać patologii na rok park pod opiekę ! Sprzątanie . malowanie ,odnawianie . Zobaczą jak ciężko coś utrzymać z własnych pieniędzy .

Likier
3 miesięcy temu

Znaku 44 jest ogrom.
Czyli policja wie kto 162 kamienice obsmarował. Niech całe miasto odmalowywuja

Patrycja z Antonina
3 miesięcy temu

UWAGA
Nie życzę sobie przyrównać mnie do tych młodych cichodajek. Ja stoje w antoninie od 15lat mam swoja klientele, bardzo powaznie podchodzę do swojej pracy, dbam o higienę, płacę podatki i mam zasady. Wara od mojej osoby!!!

Ostatnio edytowany 3 miesięcy temu by Patrycja z Antonina
Orędownik orangutanizmu społecznego
odpowiada  Patrycja z Antonina
3 miesięcy temu

Masz rację Pati. Trzeba dbać o swoje dobre imię i reputację. Do miłego…

Aaaaa
odpowiada  Patrycja z Antonina
3 miesięcy temu

Kolejna tirówka

Do Patrycja z Antonina
odpowiada  Patrycja z Antonina
3 miesięcy temu

Gdzie ty opłacasz ZUS i podatki? W pipie masz założony licznik? Nie ośmieszaj się. Po prostu uważasz się za „profesjonalistkę” a w rzeczywistości jesteś ssakiem leśnym…

Olo
3 miesięcy temu

Kara powinna być surowa! 5000 zł mandatu i przez miesiąc sprzątać gówna w parku po psach kotach i ptokach🤪 do tego kamizelka odblaskowa na plecach z napisem: SPRZĄTAM GÓWNA💩

Andre
odpowiada  Olo
3 miesięcy temu

Popieram .dobry pomysł..i jeszcze wymalować cały obiekt własną farbą

Goowniana poezja
3 miesięcy temu

Grzybiarki wieczorami tam stoją?

Ostrowiak
3 miesięcy temu

Ta w tym białym to chyba miejscówki pomyliła? Podobne to czasami przy drogach idzie spotkać…

Kuba z Kuby
3 miesięcy temu

Wskazana by była publikacja tych co niszczą a nie twarze zakrywać być może hamulce by im się włączały tak jak kiedyś w MEGASAMIE złodziejaszków sklepowych których złapano na kradzieży imieniem i nazwiskiem wyróżniali

M.
odpowiada  Kuba z Kuby
3 miesięcy temu

To byłaby najlepsza kara

Pracownik
3 miesięcy temu

Pokazać pyski za karę pędzel i niech pokryje koszty naprawy swoją pracą to co zrobiła może wtedy się nauczy że trzeba szanować

Anka
3 miesięcy temu

Dziunia w skarpetkach….
Dramat.

68
0
Napisz co o tym sądziszx