Oszpecili amfiteatr, ale wpadli. Co za wstyd

Miło się czyta wiadomości kiedy monitoring i służby go obsługujące łapią na gorącym uczynku wandali przestrzeni publicznej. W tym przypadku młodzi ludzie dewastowali jedną ze ścian amfiteatru w ostrowskim Parku Miejskim.

Trudno zrozumieć, czym kierują się młode osoby dokonujące tego typu dewastacji czyniąc tym samym szkody wizerunkowe i finansowe właścicielom obiektów prywatnych jak i miejskiej infrastruktury. W krótkim odstępie czasu zarejestrowano kolejne młode osoby niszczące elewację Amfiteatru w Parku Miejskim.

W dniu 12 lutego młodociany mężczyzna w godzinach popołudniowych będąc w grupie kolegów dokonał za pomocą tępego narzędzia zarysowania powłoki malarskiej na ścianie Amfiteatru.

Natomiast 15 lutego młoda kobieta w godzinach wieczornych będąc w grupie rówieśników za pomocą mazaka wykonała na ścianie frontowej napisy.

W obu przypadkach osoby dokonujące aktów wandalizmu zostały wylegitymowane, o zdarzeniu powiadomiono administratora obiektu oraz prowadzone są czynności wyjaśniające mające na celu pociągnięcie do odpowiedzialności karnej sprawców wykroczenia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Prezydent Duda będzie w regionie
Subskrybuj
Powiadom o

68 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Xt
3 miesięcy temu

zero szacunku dla pracowników którzy ten amfiteatr odnawiali żebyście gówniarze mieli gdzie usiąść wieczorami. przepiękny obiekt na terenie ostrowa to nie, zawsze musi być wszystko w Ostrowie rozje*ane przez ułomów

Mariusz
3 miesięcy temu

Sami, własnoręcznie, na swój koszt powinni to naprawić. Oczywiście, po zaszpachlowaniu zadrapań, trzeba pomalować CAŁĄ ścianę, żeby nie było widac różnicy. A jeszcze lepiej, wszystkie, żeby ta jedna się nie wyróżniała. W końcu, powinni przywrócić to do stanu pierwotnego.
Czyli jeszcze muszą zrobić uprawnienia pracy na wysokościach. To trochę kosztuje, ale może im się przyda w przyszłości.

Tu jest Polska
3 miesięcy temu

Patusy i lambadziary 🤷🏻‍♂️

Janusz
3 miesięcy temu

Demoralizacji nieletnich w Ostrowie to plaga skoro nie wyniosły osoby z domu że piszę się w zeszycie lub komputerze to postawić ich przed- Sąd dla nieletnich. Powinni naprawić szkodę samemu bądź obciążyć kosztami rodziców a nawet samych pismaków dodatkowo zarządzać wpłacanie ku przestrodze na jakiś cel charytatywny .Próg powinien wynosić od 30 tys wzwyż uzależnione od przewinienia. Od razu graffiti by się odechciało pisać i bazgrać w miejscach niedozwolonych.

kit
3 miesięcy temu

Potrafili zniszczyć to teraz odnowić na koszt własny, do tego pomarańczowe kamizelki grabie miotły i utrzymanie czystości na terenie amfiteatru ze 3 miesiące

niki
3 miesięcy temu

ŚWIŃSKA entelegencja W AKCJI!!!!!!!!!! GUMA 1,20 I WĄSKIE DRZWI I PATRZEĆ CZY RÓWNO PUCHNIE!!!!!!!!!!!!

Zoi
3 miesięcy temu

A dlaczego nie są pokazane ich twarze

Nikt
3 miesięcy temu

Pokażcie twarze tych pseudobohaterow

Moni
3 miesięcy temu

Dlaczego nie zostały upublicznione twarze tych pseudoartystów? Jeśli mieli odwagę niszczyć wspólne mienie, to powinni być znani mieszkańcom miasta. Wandale!

Kat
3 miesięcy temu

Patologia 21 wieku!
To jest pokolenie które w dzieciństwie nie dostało porządnie w d**e!
Wychodzi wychowanie bezstresowe!
Za te szkody to zapłacić z własnej kieszeni i sami niech to odmalują d***le!

68
0
Napisz co o tym sądziszx