Bijatyki na ostrowskim Rynku

Około 5 bijatyk miało miejsce w nocy z piątku na sobotę na ostrowskim Rynku oraz przy jednym z lokali przy ulicy Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim. W jednym z przypadków agresor naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza policji i znieważył go. Na szczęście poniesie za to odpowiedzialność.

W odstępach kilkudziesięciu minut dochodziło do kilku bijatyk na ostrowskim Rynku. Tylko w jednym przypadku policjantom udało się dojechać gdy uczestnicy byli jeszcze na miejscu. Wtedy jeden z nich nic sobie nie robił wobec podejmowanych czynności przez policjanta.

Ostatecznie został obezwładniony i odwieziony na ostrowską komendę. W innym przypadku funkcjonariusze spotkali dwóch uczestników. Jeden miał rozcięcie w okolicy oka, a drugi uszkodzony nos. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia ratunkowego.

Być może zasadne jest rozważenie prohibicji na sprzedaż alkoholu po określonej godzinie. W centrum Krakowa odnotowano spadek interwencji o ponad 40%. Chodzi o sklepy nastawione wyłącznie na sprzedaż alkoholu, natomiast trunki nadal można spożywać w lokalach typu restauracje.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Testują elektryczną śmieciarkę. Jaki ma zasięg?
Subskrybuj
Powiadom o

72 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rysiu
3 miesięcy temu

MMA się naoglądały chłopaczki… żenada

72
0
Napisz co o tym sądziszx