Oszpecili amfiteatr, ale wpadli. Co za wstyd

Miło się czyta wiadomości kiedy monitoring i służby go obsługujące łapią na gorącym uczynku wandali przestrzeni publicznej. W tym przypadku młodzi ludzie dewastowali jedną ze ścian amfiteatru w ostrowskim Parku Miejskim.

Trudno zrozumieć, czym kierują się młode osoby dokonujące tego typu dewastacji czyniąc tym samym szkody wizerunkowe i finansowe właścicielom obiektów prywatnych jak i miejskiej infrastruktury. W krótkim odstępie czasu zarejestrowano kolejne młode osoby niszczące elewację Amfiteatru w Parku Miejskim.

W dniu 12 lutego młodociany mężczyzna w godzinach popołudniowych będąc w grupie kolegów dokonał za pomocą tępego narzędzia zarysowania powłoki malarskiej na ścianie Amfiteatru.

Natomiast 15 lutego młoda kobieta w godzinach wieczornych będąc w grupie rówieśników za pomocą mazaka wykonała na ścianie frontowej napisy.

W obu przypadkach osoby dokonujące aktów wandalizmu zostały wylegitymowane, o zdarzeniu powiadomiono administratora obiektu oraz prowadzone są czynności wyjaśniające mające na celu pociągnięcie do odpowiedzialności karnej sprawców wykroczenia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Obcokrajowiec miał spory wynik. Zatrzymano go obywatelsko (ZDJĘCIE)
Subskrybuj
Powiadom o

68 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pisiorex
3 miesięcy temu

bedą wakacje niech malują całe 60 dni.

From123wstyd!!!
3 miesięcy temu

Pokazać twarze i heja. Prace porządkowe z kamizelkami, !!!

sympatyczny romek
3 miesięcy temu

Tylko „GUMA”

Marian
odpowiada  sympatyczny romek
3 miesięcy temu

Zamknij się bo już w całych krajach jesteś pośmiewiskiem

Topił się od glupoty
3 miesięcy temu

Dlaczego ukrywacie twarze niech się wstydza

bartek
odpowiada  Topił się od glupoty
3 miesięcy temu

wstyd jest im obcy., najac firme za odmalowanie calego obiektu niech poniosa koszta .

On
3 miesięcy temu

Upexxxxic ręce przy samym barku

Andre
3 miesięcy temu

Jebxxa patologia…

JW23
3 miesięcy temu

A dlaczego nie są widoczne twarze? Pokazać, dla przykładu te kalafy. A tak, wiem – RODO. A w aptece jak wykupujesz receptę to Pesel podać trzeba. To jest dziwne, nie?

Niby wiesz, ale jednak nie rozumiesz
odpowiada  JW23
3 miesięcy temu

Aptekarz nie ma prawa udostępniać tej informacji dalej, więc to nie jest podawanie swoich danych do informacji publicznej. Podobnie kiedy zamawiasz cokolwiek z przesyłką, udostępniasz swoje dane teleadresowe nadawcy, a nie całemu światu. Nie ogarniesz tego, czy co?

Djhdhjee
3 miesięcy temu

Pokazać ich ryje, niech się rodzina dowie, że wychowała dxxila i patola.

POLSKA
3 miesięcy temu

Bo ku……….. za dobrze mają smarkacze. Wszystko mają co chcą, 500+ a teraz 800+ jest im dawane jako kieszonkowe, do 26 roku życia nie płacą podatku, co zrobił poprzedni rząd, a obecny zamiast to zlikwidować powiela to samo. Ludzie co pracują po 20 lat zarabiają prawie tyle co te smarki. To jest o pomste do Nieba. Niech jeszcze ze 2 razy podniosą minimalną stawkę i będziemy w totalnej dupie. Ja w 2003 roku jak zaczynałem pracę na stażu zarabiałem 400 zł miesięcznie. Póżniej już na umowę 5 zł na godzinę, i nikt nie płakał. Lać pałą tą gówniarzerie . Teraz jeszcze od 15 roku życia tabletka dzień PO. To dopiero będą się kur…… te młode szma……………..yyy.

Pawlok
3 miesięcy temu

Wytatuować im to na czole i tyle w temacie

1 2 3 6
68
0
Napisz co o tym sądziszx