Oszpecili amfiteatr, ale wpadli. Co za wstyd

Miło się czyta wiadomości kiedy monitoring i służby go obsługujące łapią na gorącym uczynku wandali przestrzeni publicznej. W tym przypadku młodzi ludzie dewastowali jedną ze ścian amfiteatru w ostrowskim Parku Miejskim.

Trudno zrozumieć, czym kierują się młode osoby dokonujące tego typu dewastacji czyniąc tym samym szkody wizerunkowe i finansowe właścicielom obiektów prywatnych jak i miejskiej infrastruktury. W krótkim odstępie czasu zarejestrowano kolejne młode osoby niszczące elewację Amfiteatru w Parku Miejskim.

W dniu 12 lutego młodociany mężczyzna w godzinach popołudniowych będąc w grupie kolegów dokonał za pomocą tępego narzędzia zarysowania powłoki malarskiej na ścianie Amfiteatru.

Natomiast 15 lutego młoda kobieta w godzinach wieczornych będąc w grupie rówieśników za pomocą mazaka wykonała na ścianie frontowej napisy.

W obu przypadkach osoby dokonujące aktów wandalizmu zostały wylegitymowane, o zdarzeniu powiadomiono administratora obiektu oraz prowadzone są czynności wyjaśniające mające na celu pociągnięcie do odpowiedzialności karnej sprawców wykroczenia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie trzech aut przy Chynowej
Subskrybuj
Powiadom o

68 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Patrycja z Antonina
3 miesięcy temu

Tacy wszyscy jesteście mądrzy jak mnie odwiedzacie w antoninie ale jak poszłam z klientem jako osoba towarzysząca do sobotki do lokalu Studniewskiego na wesele to pięciu klientów spotkałam i tylko jeden mi cześć powiedział a reszta udawała ze mnie nie zna szczególnie Pan z DPD ktory bywa u mnie co dwa tygodnie… kozaki wielkie z was a jak co to głowy w piach

Do Patrycja z Antonina
odpowiada  Patrycja z Antonina
3 miesięcy temu

No lepiej w piach niż między nogi facetowi.

darek
odpowiada  Do Patrycja z Antonina
3 miesięcy temu

jak masz plaka do między nogi mi jak robi to głowę ma pod moją brodą jak konczę to ją po uszch gryze

Do darek
odpowiada  darek
3 miesięcy temu

Tak sobie twórz marzenia. A w rzeczywistości kozak w necie – pi… w świecie. A ta mądra z Antonina niech sobie nie wlewa że opłaca podatki w lesie 🤦, jest po prostu leśnym ssakiem i tyle w temacie.

Ostrowianka
3 miesięcy temu

Ciekawe ubieranie się tych dziewczyn jest luty zima a te dziewczyny z gołymi od nóg po zadki będą wnet problemy ze zdrowiem bo na razie zagotowuje się w głowach ,a gdzie i jak na to ich rodzina ,będzie komu zapłacić za straty bo ludzie niech nie płacą za wybryki i demolki a jak tacy skorzy do popisów to teraz niech użyją głowy i rąk do sprzątania tego co nabazgrane.i może jeszcze sprzątanie ich mety parkowej.

1 4 5 6
68
0
Napisz co o tym sądziszx