Oszpecili amfiteatr, ale wpadli. Co za wstyd

Udostępnij
Tweet

Miło się czyta wiadomości kiedy monitoring i służby go obsługujące łapią na gorącym uczynku wandali przestrzeni publicznej. W tym przypadku młodzi ludzie dewastowali jedną ze ścian amfiteatru w ostrowskim Parku Miejskim.

Trudno zrozumieć, czym kierują się młode osoby dokonujące tego typu dewastacji czyniąc tym samym szkody wizerunkowe i finansowe właścicielom obiektów prywatnych jak i miejskiej infrastruktury. W krótkim odstępie czasu zarejestrowano kolejne młode osoby niszczące elewację Amfiteatru w Parku Miejskim.

W dniu 12 lutego młodociany mężczyzna w godzinach popołudniowych będąc w grupie kolegów dokonał za pomocą tępego narzędzia zarysowania powłoki malarskiej na ścianie Amfiteatru.

Natomiast 15 lutego młoda kobieta w godzinach wieczornych będąc w grupie rówieśników za pomocą mazaka wykonała na ścianie frontowej napisy.

W obu przypadkach osoby dokonujące aktów wandalizmu zostały wylegitymowane, o zdarzeniu powiadomiono administratora obiektu oraz prowadzone są czynności wyjaśniające mające na celu pociągnięcie do odpowiedzialności karnej sprawców wykroczenia.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

68 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
23
3 miesięcy temu

Wpixxco.u Karyny i sebiksy nigdy nie dostały

Egzekutor
3 miesięcy temu

No i cytat – „Kaliber 44”. Jaka „gwiazda”- tacy fani. Tylko odróbka w kamizelkach nauczy ich rozsądku i będą to pamiętać. W mieście jest dużo do porządkowania – piasek w rynsztokach, liście w parkach… Szufla,grabie i zasuwać!!!

Obiektywny
odpowiada  Egzekutor
3 miesięcy temu

Z tymi fanami i „gwiazdą” to przesadziłeś. Nie Tobie to oceniać, bo najpewniej nie masz pojęcia o czym się wypowiadasz, czyli tradycyjnie po polsku.

szybkoiskutecznie
3 miesięcy temu

glupie siksy niech teraz stazy placa za remont a im zostasnie szczeplina moczona w soli i rozum do glowy od razu sie znajdzie

emsi
3 miesięcy temu

po co zakrywacie mordy ? niech każdy widzi ten kwiat młodzieży ,niech sie rodzice wstydzą

mieszkaniec
3 miesięcy temu

Poza normalną karą , dodatkową powinien być solidarny zakup farby i akcesoriów i malowanie opisanych ścian, oczywiście pod nadzorem fachowca. Do tego jeszcze pomarańczowe mundurki i transmisja w kablówce tak, aby całe miasto mgło zobaczyć co grozi za wandalizm.

Litości klauny
odpowiada  mieszkaniec
3 miesięcy temu

Szkoda, że tylko wobec młodzieży chcieli byście być tacy surowi i bezwzględni. Politycy wszelakiej maści, z Urbaniakiem na czele, dymają Was od dekad i pełen luz. Żaden urzędnik jeszcze nigdy nie poniósł najmniejszej odpowiedzialności za swoją niekompetencję, głupotę i ograniczenie umysłowe lub po prostu zwyczajne partactwo.

POganiacz bydła
3 miesięcy temu

Pokazać pyski tego bydła z podaniem nazwisk do publicznej wiadomości.

Wika
4 miesięcy temu

Super, że monitoring zarejestrował.
Ja bym nie zakrywała twarzy, niech ich wszyscy zobaczą i niech się wstydzą.
Za karę farby, pędzel i do roboty. Może ich to czegoś nauczy jak sami popracują.

True
4 miesięcy temu

Miod na serce. 🤗😂Gowniarzom sie nudzi we ferie to niech sprzątają miasto.

Ja
4 miesięcy temu

Teraz powinni kupić potrzebne produkty i własnoręcznie odnowić elewację amfiteatru

Ostrowianin
4 miesięcy temu

Ujawnić wizerunki pociągnąć do odpowiedzialności finansowej

68
0
Napisz co o tym sądziszx