Autobusem potrącił pieszego (MOCNE nagranie)

Udostępnij
Tweet

Na ulicy Głogowskiej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do kolejnego potrącenia. Także i tym razem wszystko uchwyciła kamera z ronda bankowego.

O godzinie 7.15 na przejście dla pieszych przy rondzie bankowym od strony targowiska wchodził pieszy. Spokojnym krokiem zmierzał w kierunku wysepki. Nagle na drugim pasie wjechał w niego kierowca autobusu miejskiego linii C.

56-letni mężczyzna przewrócił się na asfalt. Kierowca szybko wybiegł z autobusu i bardzo chciał pomóc pieszemu. To czy w tym przypadku powinno się go podnosić czy zaczekać do przyjazdu karetki może podlegać osobnej ocenie.

Pieszy w asyście kierowcy autobusu najpierw opierał się o barierki, a później wszedł do autobusu. Na zdarzenie najechał radiowóz drogówki, a po kilkunastu minutach dojechała karetka pogotowia. Poszkodowanego przewieziono do szpitala, gdzie nie stwierdzono poważniejszych obrażeń.

Jak udało nam się ustalić to już drugie zdarzenie z udziałem tego kierowcy MZK. Wcześniej brał udział w zderzeniu przy Starej Przepompowni.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  22-latkowi grozi do 10 lat więzienia
Subskrybuj
Powiadom o

67 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
....
1 rok temu

Dobrze że zatrzymał się w porę. Bo by było tak jak w Katowicach

Ktos
1 rok temu

Nie ma to jak założyć kaptur na głowę i patrzeć sobie pod nogi…ludzie zacznijcie uważać i brać pod uwagę że nikt nie jest nie omylny i z różnych przyczyn może do takich sytuacji dosyć wystarczy że np znajdzie się ktoś na moment w tzw martwym punkcie i go nie widać dajcie innym margines błędu uważajcie za innych a uniknięcie nie raz wypadku a to że się chwilę poczeka zatrzyma lub rozejrzyj się dłużej za kogoś może was uratować najlepiej zganiac winę na kierowcę ale każdemu z nas zdążyła się nie jedna sytuacja w której po prostu udało się że nikogo obok nie było albo ktoś pomyślał za nas

Yaraz
1 rok temu

Bardzo dobrze stary Ormo sie pchal bo zabraklo mu 5 kg pyrek

BMW TO PRESTIŻ
1 rok temu

Tak wygląda pierwszeństwo dla pieszych. Zero uwagi czy coś nadjeżdża.

kierowca
1 rok temu

Tez widziałem jak kierowca podczas jazdy pisał na smartfonie muszą miec przed sobą kamerke będą jezdzic bezpieczniej

Andrzej
1 rok temu

Nie czasami ten super kierowca z nullo czy okolic. Jak Go widzę to wolę piechota iść.

Wsiowieszcz
1 rok temu

Czy to aby przez przypadek
Znów TAM zdarzył się wypadek?
Oto bowiem z dobrym czasem
Gnał autobus lewym pasem.
Za sterami był kierowca
Groźny jak pilot bombowca.
Teraz temat dla biegłego –
Czemu wjechał na pieszego?

Max
1 rok temu

Może warto pomyśleć nad modernizacja całego ronda i przyległych skrzyżowań, wiecznie tam są wypadki, potrącenia, może GDDKiA miała by pomyśl na przebudowę?

Anonim
1 rok temu

Nie podnosi się od razu poszkodowanego.. Mogło dojść do urazu..

merc211
1 rok temu

Maja swoje oznakowanie pasow,,,,a mowiłem sugerujmy sie sie to co jest w Wrocławiu,,,,,tzw Pasy naprawadzajace,,, nie miksujace sie bo jest linia przerywana,,,,,,,w ten sposob bedzie nadal duzu stłuczecz

67
0
Napisz co o tym sądziszx