Autobusem potrącił pieszego (MOCNE nagranie)

Na ulicy Głogowskiej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do kolejnego potrącenia. Także i tym razem wszystko uchwyciła kamera z ronda bankowego.

O godzinie 7.15 na przejście dla pieszych przy rondzie bankowym od strony targowiska wchodził pieszy. Spokojnym krokiem zmierzał w kierunku wysepki. Nagle na drugim pasie wjechał w niego kierowca autobusu miejskiego linii C.

56-letni mężczyzna przewrócił się na asfalt. Kierowca szybko wybiegł z autobusu i bardzo chciał pomóc pieszemu. To czy w tym przypadku powinno się go podnosić czy zaczekać do przyjazdu karetki może podlegać osobnej ocenie.

Pieszy w asyście kierowcy autobusu najpierw opierał się o barierki, a później wszedł do autobusu. Na zdarzenie najechał radiowóz drogówki, a po kilkunastu minutach dojechała karetka pogotowia. Poszkodowanego przewieziono do szpitala, gdzie nie stwierdzono poważniejszych obrażeń.

Jak udało nam się ustalić to już drugie zdarzenie z udziałem tego kierowcy MZK. Wcześniej brał udział w zderzeniu przy Starej Przepompowni.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Beata Klimek nadal prezydentem!
Subskrybuj
Powiadom o

67 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
syn gromu
2 lat temu

Auto powinno automatycznie walić mandaty z konta bankowego właściciela za każdy wzięciem telefonu do ręki przy włączonym silniku

mama
2 lat temu

siedzą z nosami w telefonach , często widzę niestety rownież kierowców autobusow szkolnych jak pisza smsy w trakcie jazdt

kierowca
2 lat temu

A pieszy ma satysfakcję ! Miałem pierwszeństwo !

kondrat
2 lat temu

kierowcy busa to pijusy

Ostrowianin
2 lat temu

Nie wiem po UJ takiego debila trzymają zwolnić go mało tego do kicia z nim

Świstak
2 lat temu

Baryła to był

Krzychu
2 lat temu

Przywalił głową o asfalt z dwa razy, co najmniej. Dziś niby nic ci nie jest a w głowie krwiak powoli się sączy. Współczuje i oby na siniakach się skończyło.

67
0
Napisz co o tym sądziszx