Autobusem potrącił pieszego (MOCNE nagranie)

Udostępnij
Tweet

Na ulicy Głogowskiej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do kolejnego potrącenia. Także i tym razem wszystko uchwyciła kamera z ronda bankowego.

O godzinie 7.15 na przejście dla pieszych przy rondzie bankowym od strony targowiska wchodził pieszy. Spokojnym krokiem zmierzał w kierunku wysepki. Nagle na drugim pasie wjechał w niego kierowca autobusu miejskiego linii C.

56-letni mężczyzna przewrócił się na asfalt. Kierowca szybko wybiegł z autobusu i bardzo chciał pomóc pieszemu. To czy w tym przypadku powinno się go podnosić czy zaczekać do przyjazdu karetki może podlegać osobnej ocenie.

Pieszy w asyście kierowcy autobusu najpierw opierał się o barierki, a później wszedł do autobusu. Na zdarzenie najechał radiowóz drogówki, a po kilkunastu minutach dojechała karetka pogotowia. Poszkodowanego przewieziono do szpitala, gdzie nie stwierdzono poważniejszych obrażeń.

Jak udało nam się ustalić to już drugie zdarzenie z udziałem tego kierowcy MZK. Wcześniej brał udział w zderzeniu przy Starej Przepompowni.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Kot opalał się na drzewie? (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
67 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zwykły obywatel
2 lat temu

Dobrze, że nie wydarzyło się nic bardziej dramatycznego. Tyle szczęścia w tym nieszczęściu. Na pewno czy to będąc kierowcą, pieszym, czy rowerzystą warto kierować się rozsądkiem i zasadą ograniczonego zaufania. Lepiej się czasem zatrzymać niż spoglądać na świat ze szpitalnego łóżka.

???
2 lat temu

Zawodowy kierowca i taka sierota!!!
Zwolnić dyscyplinarnie z pracy bo taki kierowca to zagrożenie na drodze!!!!
Oni w ogóle jeździć nie umieją!
Pchają się na maksa i zajeżdżają drogę lub wymuszają pierwszeństwo!
Myslą dupki że prowadzą taką wielką krowę to mają pierwszeństwo i są panami dróg!
Kierowcą autobusu zostają ci co mają małego🤏 a autobus jest przedłużeniem męskości🤣

Tom
2 lat temu

Łogień ty jesteś normalny? siódma kolizja tego pieszego? skąd te dane? pieszy spojrzał czy nic nie jedzie i spokojnie szedł. Kierowca autobusu powinien dożywotnio stracić prawo jazdy za takie coś zwłaszcza, że to kolejne jego potrącenie.

marek
2 lat temu

do Łogień . Co Ty piszesz człowieku. Przecież widać że piszy po pierwsze wolno idzie, po drugie już przeszedł cały jeden pas jezdni i był w połowie drugiego, jakieś dwa metry mu do końca zabrakło. Ten z autobusu to jakaś porażka, co go nie widział, przecież jak jeździ autobusem , to chyba wie że w tamtym rejonie jest dużo ludzi zawsze. Sprawa w sądzie i zakaz jazdy pojazdami.

Lucekk
2 lat temu

Do Łogień jak bys nie zauwazył to pieszy juz był w polowie przejscia i na pewno niechcial wejść pod autobus

niki
2 lat temu

KONIOWAŁ Z MPK-CZYŻBY ZNÓW TELEFON WAŻNIEJSZY OD PROWADZENIA AUTOBUSU????!!!!!

Art
2 lat temu

Tam jest chyba linia ciągła. Wyjeżdżając z przystanku nie powinien od razu na ten pas wjeżdżać. Niestety kierowcy MZK nic sobie z tego nie robią i przez dwa pasy bo on musi tam jechać.

max
2 lat temu

Skandal, a gdzie ułożenie w pozycji bezpiecznej…..zawodowy kierowca i na siłę podnosi poszkodowanego…brak słów.

zosia
2 lat temu

Co za kretyn!!!! zamiast dzwonić na pogotowie na siłę podnosi potrąconego z jezdni. Panowie z Policji powinni natychmiast zabrać mu prawo jazdy.

Łogień
2 lat temu

To siódma kolizja tego pieszego z autobusem!
Przecież jak by pieszy chciał – to by pod autobus nie wlazł,
łapy w kieszeni, kaptur na głowie, łeb spuszczony w asfalt i do przodu.
Masakra! na własną głupotę, wystarczy patrzeć na auta jak się przechodzi / wchodzi na pasy.

1 2 3 7
67
0
Napisz co o tym sądziszx