16-latek po operacji. Jakie efekty?

Powracamy do historii Mikołaja Brajera, na którego operację w ciągu 6 dni zebrano kwotę 180 tysięcy złotych. Wszystko z powodu wznowy guza mózgu – czaszkogardlaka. Rodzice podjęli decyzję o przeprowadzeniu operacji usunięcie nowotworu w niemieckiej klinice w Tubingen.

Operację przeprowadzono w środowy wieczór. Lekarze mają być zadowoleni z przeprowadzonej operacji – relacjonują osoby z klubu Towarzystwo Piłkarskie Ostrovia 1909, w którym jako młodzieniec grał Mikołaj. Mały pacjent został wybudzony po operacji.

Przyjaciele 16-latka zamierzają ruszyć z kolejną zbiórką pieniędzy. Ma ona pokryć dalsze koszty związane z leczeniem. Na licytację zostaną wystawione m.in.: trykot Mateusza Ponitki z autografem, złoty medal Mistrzów Polski – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski w sezonie 2020/21, koszulka całego zespołu z autografem, koszulka Jakuba Modera z podpisami całej drużyny Lecha Poznań oraz piłki z podpisami m.in. Adama Nawałki.

Więcej o historii Mikołaja przeczytacie tutaj:

Nastolatek z piłkarską pasją walczy o życie

POLECANE NEWSY
6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Uve
6 miesięcy temu

Do DRON „z pewnością wrócisz do OSTROVIA 1909” Aż tak mu źle życzysz??? A znasz kogoś kto w Ostrowie odniósł sukces grając w piłkę??? Niech chłopak zajmie się czymś dobrym w życiu. Coś w czym odniesie sukces. Piłka to marnowanie czasu inteligentnych osób.

On
6 miesięcy temu

Super ze udało się nazbierać tak szybko pieniądze 😀😀 wracaj do zdrowia młodzieńcze całe życie przed tobą trzymam qciuki powodzonka

DRON
6 miesięcy temu

Mikołaj trzymaj się wracaj do zdrowia mam 100% PEWNOŚCI że wrócisz Ostrovia 1909

Baśka
6 miesięcy temu

Trzymaj się dzieciaku😍

cdn
6 miesięcy temu

Brawo dla lekarzy, brawo dla pacjeta! Bedzie dobrze!

Gzyms
6 miesięcy temu

I zajebiście! Wszystkiego dobrego dla Całej rodzinki, to są naprawdę bardzo dobrzy ludzie.
Mama Edyta zawsze pomaga społecznie.
Dużo zdrowia dla Wszystkich 🙂

6
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x