OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wstrząsające relacje świadków utonięcia 2,5-letniego chłopca

Dziennikarze Faktu dotarli do świadków, który opowiedział szczegóły dotyczące tragicznego utonięcia, a zwłaszcza nocy poprzedzającej makabryczne odkrycie. Rodzina narodowości ukraińskiej przyjechała do domku w Antoninie w środę wieczorem.

W domku nr 32 zamieszkał znajomy rodziny z 12-letnią córką oraz pechowe małżeństwo z 2,5-rocznym synkiem i 12-letnią dziewczynką. Według świadka przytaczanego przez Fakt wynika, że na tarasie urządzono spotkanie “integracyjne”. “Alkohol lał się strumieniami”, ale nie doszło do awantur. Na tarasie została siatka pełna puszek po piwie.

Mieszkanka pobliskiego domku usłyszała płacz dziecka około godziny 2:30 w nocy. Rodzice mieli się nie zorientować w którym momencie synek wyszedł z domu. Z ich relacji wynikało, że drzwi do domku miały być zamknięte, ale sąsiadka powątpiewa w tą wersję, ponieważ jej zdaniem klamki zbyt ciężko chodzą i małe dziecko by jej nie otwarło.
Inna z sąsiadek miała zrelacjonować, że dziecko najpewniej wyszło rano, gdy rodzice usnęli. Impreza miała zakończyć się około 5 nad ranem.

Rodzice nie szukali dziecka, dopiero policja odnalazła ich w domku nr 32.

O sprawie pisaliśmy tutaj:

Małe dziecko utopiło się (aktualizacja)

40 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obserwator
3 dni temu

Proponuje nie pisac krytycznie o Panu Ukraincu, bowiem pokutuje wszem nas powiedzenie “nie podskakuj bo Pan Ukrainiec zrobi z Toba porzadek za pare groszy, i bedziesz wachal kwiatki od spodu “

michał
6 dni temu

nie mi oceniać tragedia ogromna spoczywaj w pokoju chłopczyku

Bb
8 dni temu

Jeśli by zauważyli że nie ma dziecka to by poszli pewnie go szukać a pewnie jak policja przyszla to spali i tyle w temacie

Wojtek
8 dni temu

Ukraina, czego chciec wiecej… Jak nie dziecko, to pijani kierowcy, zlodzieje i nozowniki…Moze gdyby tak jeden z drugim po takim numerze zostal deportowany do wschod bezpowrotnie to moze reszta tej chalastry wkoncu zaczela by sie czegos bac??? Z tego co wiem to prokurator czy policja maja zwiazane rece co do nich…

Qwerty
8 dni temu

Pili do rana tylko gościu miał 0 promili. Polaczki z podwójną moralnością się odezwały. Zarówno ci co widzieli i słyszeli jak i większość w komentarzach. Piwo pili oj tragedia. Polacy to wódę chleli. O nie sorki whiskey, nlbo to nowa rasa Panów od 500+

Zenobiusz
8 dni temu

Jest takie powiedzenie. “Baba pijana, dupa sprzedana”. I to jest prawda. Oczywiscie, to nijak ma sie do tej tragedii, ale Ci co wiedzą jak sie zachowują kobiety pod wpływem alkoholu, wiedzą o co chodzi.

Zenobiusz
8 dni temu

Te ukrainskie kur.y pijackie, co to najwiecej piwa i wódki kupują. Chleją na potęge, kobiety walą sie w hotelach. A w domu małe dzieci.

Abc
8 dni temu

Do OSW- a jak mieli szukać przez sen, lunatykowac? Rozumiem że ty od narodzin swojego dziecka do 18 roku życia nie spisz/nie będziesz spać w nocy ani minuty pilnując go 24h na dobę. Przecież to takie normalne.

Andre
8 dni temu

“Wrzstrzasajace relacje świadków utoniecia”…Rozumiem,że ktoś był świadkiem tego zdarzenia…To dlaczego nikt nie ratował tego chłopca???

Ciemna Masa
8 dni temu

“Siatka pełna puszek” Ile tam się zmieści pustych puszek? z 6 ? Założę się, że nikt tam nie był pijany na umór. Po prostu zwykłe wakacje. Po wypiciu 2 piwek człowiek normalnie funkcjonuje, a na pewno na tyle, żeby wiedzieć, że dziecko może się utopić. Moim zdaniem nieszczęśliwy wypadek i tyle. Niestety dzieci w tym wieku potrafią robić rzeczy zupełnie zaskakujące. Taki maluch potrafi sam wstać w środku nocy, otworzyć drzwi (nawet zamknięte na klucz!) i wyjść.

40
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x