Spektakularne zatrzymanie na Kaliskiej

W nocy z soboty na niedzielę doszło do spektakularnego zatrzymania mężczyzny w centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Powód podany przez policję zaskakuje.

Na ulicy Kaliskiej przy skrzyżowaniu z ulicą Sądową doszło do próby zatrzymania kierowcy białego Renault na kępińskich tablicach rejestracyjnych. Okazało się, że jest nim 24-letni ostrowianin, który był poszukiwany. 

Mężczyźnie nie spodobała się wizja poniesienia konsekwencji, dlatego postanowił stawiać opór. Policjanci poprosili o pomoc swoich kolegów z innych patroli. Na miejsce dojechały jeszcze 2 radiowozy. 

Ostatecznie 24-latek musiał uznać wyższość stróżów prawa. Jaki był powód zatrzymania młodego mężczyzny? Uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje młoda kobieta. Wypadek z udziałem BMW (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ela
3 lat temu

I bardzo dobrze powinni jeszcze mu przyłożyć i do obozu pracy których niestety u nas nie ma jak się umie robić dzieci to trzeba brać konsekwencje i te finansowe też nie może być tak że reszta społeczeństwa i stare dziadki będą się składać na utrzymanie jego dzieci

Ormo
3 lat temu

Pluton psów i jeden wyjątkowo groźny przestępca zapewne uzbrojony po zęby brawo udało się pojmać bez jednego wystrzału

To Ja Złodziej
3 lat temu

Kolejny raz dowiadujemy się o nieudolności policji , spać po krzakach , schować się za płotem . No ale chociaż by wyjechali BMW i połapali tych rajdowców podpowiadam Odolanow – Sośnie . Alimenty płacimy bo dziecko potrzebuje .

Nowy
3 lat temu

A co z policjantka co rozbiła dwa auta cisza 😆

Johny Bravo Hue Hue
3 lat temu

A ja wiem kto ostatnio tym latał autkiem i kto mógł nim latać… Kempa jednak ma szczęście hehe. Ale sprawiedliwości stało się zadość.

podobny zupelnie do ciebie fak
3 lat temu

Na to nie wpadl bo w salonie daci trzeba czekac 6 miesiecy za swoja dacka

Obserwator
3 lat temu

Od siebie dodam tylko tyle ze na miejscu było 5 lub 6 radiowozów 🤣 a bohaterowie z policji zdecydowanie nadużywali swojej władzy. Zdecydowanie sprzeciwiam się takiemu traktowaniu obywateli.

AudiRS6
3 lat temu

Wyższość stróżów prawa co najmniej 6ciu na jednego hehehehe no ku..a.

Mala
3 lat temu

Ja mam tez nie długo rozprawę o niealimentacje na córkę mam nadzieję że to doprowadza.

chor
3 lat temu

załaoga RD – 2 byków i ma do zatrzymania 1 alimenciarza – wzywaja 2 radiowozy . Cipa nie policjanci

20
0
Napisz co o tym sądziszx