Zderzenie 3 aut w Zacharzewie

We wtorek w Zacharzewie doszło do zderzenia 3 aut osobowych. Kierowca Skody zarejestrowanej w powiecie poznańskim uderzył w tył białego Renault, a to następnie uderzyło w drugą Skodę stojącą z przodu.

Na miejsce zadysponowano straż pożarną i karetkę pogotowia. Nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Najlepsi w Polsce w konkursie Samsunga
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mariano
3 lat temu

Do Rysia a jak myślisz kto płaci za przybycie karetki , policji ,straży kto zapłaci za naprawę tych 3 aut kto za ewentualne leczenie szpitalne a mówili że wszystkie Rysie to fajne chłopaki .. ale czy mądre ?

Rysiu
3 lat temu

niedostosowanie prędkości do warunków. 300pln i 6pkt i ostatni winny, wszystko w temacie! ma OC to problemu nie ma. o jakim Państwie wy piszecie. raczej ubezpieczalnia

kierowca
3 lat temu

Coraz więcej głupków za kierownicą. Dzisiaj taki jeden przede mną stał na światłach jako pierwszy i pisał sms-y w telefonie. Jak się zapaliło zielone to dalej stał jak ciotka i zanim się zorientował, że było zielone to znowu zapaliło się światło czerwone! Głupek przejechał na czerwonym, a na zielonym stał i dziubał w telefonie.

Jan
3 lat temu

Trzeba było jeszcze szybciej i na zderzaku!

Twoja starasra do gara
3 lat temu

Jaką miał wymówkę no napewno gapił się w smartfona? Słońce go oślepiło czy hamulec mu się zapowietrzył?

mariano
3 lat temu

Kolejny mistrz kierownicy uszkodził bezmyślnie 3 auta poszkodowanym narobił problemów … za słowami klasyka ” No i panie kto za to płaci ? Pan płaci , pani płaci my płacimy …To są nasze pieniądze proszę pana , społeczeństwa , społeczeństwa proszę pana „

6
0
Napisz co o tym sądziszx