Spektakularne zatrzymanie na Kaliskiej

Udostępnij
Tweet

W nocy z soboty na niedzielę doszło do spektakularnego zatrzymania mężczyzny w centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Powód podany przez policję zaskakuje.

Na ulicy Kaliskiej przy skrzyżowaniu z ulicą Sądową doszło do próby zatrzymania kierowcy białego Renault na kępińskich tablicach rejestracyjnych. Okazało się, że jest nim 24-letni ostrowianin, który był poszukiwany. 

Mężczyźnie nie spodobała się wizja poniesienia konsekwencji, dlatego postanowił stawiać opór. Policjanci poprosili o pomoc swoich kolegów z innych patroli. Na miejsce dojechały jeszcze 2 radiowozy. 

Ostatecznie 24-latek musiał uznać wyższość stróżów prawa. Jaki był powód zatrzymania młodego mężczyzny? Uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kierowca
3 lat temu

Spece nie mogli Rutkowskiega wezwać?

112
3 lat temu

Zamoczyć wiedział jak ale utrzymać to już nie… Taki facet to cipa… Nie ubliżając kobietom… Swoją drogą to ta co dała zamoczyć też by mogła zastosować lepszą selekcję… A nie takiego dupka przez fayerwoll przepuścić…

POganiacz bydła
3 lat temu

Prawo jest prawem.

Hmmmm
3 lat temu

Ależ absurd…Kwestia aborcji: moja c*pka moja sprawa. Wciśnie jedna z drugą Cancel i facet nie ma nic do gadania. Kwestia hajsu czyni dziecko wspólnym. Bardzo ciekawe.

mieszkaniec
3 lat temu

Sezam by sobie poradzil na jeden samochod 😉

Ostatnio edytowany 3 lat temu by mieszkaniec
Sabek
3 lat temu

Wy znów o Policji a ja o tym „biedaku” co nie płaci alimentów!!! W podskokach niech daje pieniądze na SWOJE dziecko. Miłego dnia życzę wszystkim.

che che che
3 lat temu

gdyby był Dacią to by im uciekł

Jan
3 lat temu

W sześciu na jednego? tak nasza (niby)milicia

Ja
3 lat temu

Nie prosciej napisać że był poprostu poszukiwany ? A nie … Wtedy nie brzmiało by to tak fajnie …

gfgfgfgf
3 lat temu

Trochę wstyd, żeby do jednego człowieka wzywać posiłki. Trzeba było pałą go.

20
0
Napisz co o tym sądziszx