Rolnicy protestowali w Warszawie. Podpalili opony, wysypali jabłka czy martwe świnie

Udostępnij
Tweet

Rolnicy m.in. z naszego regionu udali się dziś do Warszawy by w sposób krótki, ale mocny zaprotestowali, blokując jedno z głównych skrzyżowań w stolicy. Podpalili na nim kilka opon, wysypali jabłka oraz położono kilka martwych świń. W ten dosadny sposób postanowili zawalczyć o zmiany w prawie, które mają poprawić byt polskim rolnikom. Dotychczasowe pokojowe akcje nie przyniosły spodziewanych rezultatów, a światełka w tunelu negocjacji również nie widać.

+

Rolnicy skupieni wokół AGRunii proszą także o wsparcie ich działań poprzez dobrowolne wpłaty za pomocą specjalnego portalu: https://zrzutka.pl/nastrajk Zebrano już ponad 27 tysięcy złotych. Na proteście było około 100 protestujących. Przedstawione postulaty dotyczą zagwarantowania 50% żywności w marketach z polskich firm oraz oznakowanie ich odpowiednim znakiem.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Po pijaku z impetem uderzył w drzewo
Subskrybuj
Powiadom o

62 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
....
4 lat temu

Buroki tarmosic wsiury jedne

win
4 lat temu

Kroi się kolejny sukces PiSu.?

Złośliwy
4 lat temu

Cóż udało się PISowi podzielić społeczeństwo. Weźmy się do kupy i wspierajmy policjantów, nauczycieli, rolników, sędziów i innych degradowanych. Razem możemy więcej. Jeżeli każdy będzie chciał ugrać tylko dla siebie to znowu znikniemy z mapy Europy.

Czesław
4 lat temu

Popieram rolników, miastowi też będą popierać jak głód zacznie w oczka zaglądać, ile można jeść plastikową żywność importowaną, sceptykom życzę zdrowia bo się przyda.

Mieszkaniec
4 lat temu

Tak im źle a tyle jabłek marnuja a inni ludzie gloduja a za te opony i burdel w stolicy powinny zostać wylegitymowani i ukarani i niech to sprzataja strajkuja bo im tak źle a na gospidarkach same Johnderry, NewHollandy i inne nowoczesne maszyny za spore pieniądze i luksusowe samochody a tak im źle s iini ludzie pracuja za 1700 na miesiąc a inni gloduja bo nie mają co jeść się wszyscy nauczyli strajkowac i wymuszac do roboty i samemu coś zdziałać a nie narzekać a żyć w rarytasach i jeszcze narzekać że mało

tom
4 lat temu

nie ważne czy wieś czy miasto… z PiS musi walczyć każdy!!!

...
4 lat temu

Martwe świnie. To chyba szaleństwo kmioty. A dlaczego zdechły pytanie. Były chore, nie dożywione nie wiem. Żle traktowane przez was.

ANDRZEJ
4 lat temu

do roboty niemyte smierdzace nieroby a nie protestowac! wiesniaki nie dosyc ze zamiast pracowac to od rana do nocy zalewaja morde w stodole lub na polu (zalezy jaka pogoda), bezczelne chamy! trzeba bylo isc do liceum i na studia to by nie byli plebsem, posmiewiskem bez wyksztalcenia.

RUDY
odpowiada  ANDRZEJ
4 lat temu

zamiast pracować? a orientujesz się ile jest pracy na gospodarce? chcąc pracować na roli potrzebne im liceum czy miliony hektarów żeby wyjść na swoje? a jeśli nie ma tak dużo ziemi to ma wszystko sprzedać jak to jedyne co umie w życiu robić?

do rudy
odpowiada  ANDRZEJ
4 lat temu

zawsze moze taki wiesnich zrobic spoleczenstwu przysluge, zbrac sznur, isc do lasu i wybrac se drzewo

B.
odpowiada  ANDRZEJ
4 lat temu

Żałosne..jakim trzeba być człowiekiem żeby takie rzeczy pisać, aż trudno uwierzyć. Pan to pewnie z miasta i z doktoratem… Życzę dalszego zadowolenia z siebie.

M. Anna
odpowiada  ANDRZEJ
4 lat temu

Panie Andrzeju.
Łatwo zauważyć po Pana wypowiedzi, że Pan studiów ani liceum nie ukończył.
Jeśli jakimś cudem udało się ukończyć Panu szkołę średnią to oznacza tylko, że wykształcenie i mądrość nie idą ze sobą w parze. Jest Pan drobnomieszczański i Pana wiedza jest BARDZO uboga, ponieważ wierzy Pan w stereotypy i wkłada wszystkich do jednego wora.
Proszę z siebie nie robić inteligenta, bo zapewniam Pana że niejeden rolnik ma większą wiedzę niż Pan, posiada kulturę osobistą oraz nie jest taki ograniczony umysłowo jak Pan.
Proszę również nie odpisywać na mój komentarz, ponieważ nie będę kolejny raz czytać Pańskich prymitywnych wypocin.
Bez pozdrowień Panie Andrzeju.

DRODZY ROLNICY, TO JEST WŁAŚNIE PRZYKŁAD NASZEJ „INTELIGENCJI”.

O kur..... a
4 lat temu

Gumowa pała i wąskie drzwi dla takich zachowań

Miastowy
4 lat temu

Dawniej Ochotnicza Straż Pożarna, Koła Gospodyń Wiejskich organizowały wieśniakom zimą i na przednówku zabawy wiejskie. Tam wieśniactwo wyzwalało swoją energię w burdach i bójkach pomiędzy sobą i był spokój. A jak przyszły żniwa, to tę energię wyładowywali w polu i był jako taki spokój. Dzisiaj zabaw wiejskich nie ma tylko są dyskoteki dla mieszczuchów, a plebs wiejski energia rozpiera i wywożą świńskie głowy z jabłkami na ulice Warszawy i dymią paląc opony tym razem na ulicach zamiast w swoich piecach jak to powszechnie „robiom”

:)
odpowiada  Miastowy
4 lat temu

Mówisz, że brakuje Ci wiejskich imprez na których robiłeś burdy? 🙂

podejrzliwy roman
odpowiada  Miastowy
4 lat temu

Tak nostalgicznie i ze szczegółami opisujesz to wszystko jak byś tam bywał,i tęsknił za tym.

1 2 3 5
62
0
Napisz co o tym sądziszx