Pijany kierowca tira wjechał w barierkę na obwodnicy Ostrowa (aktualizacja)

O północy mieszkaniec powiatu ostrowskiego zatrzymał się przy samochodzie ciężarowym, który wcześniej wjechał w barierkę przy węźle Czekanów na obwodnicy Ostrowa Wlkp. Okazało się, że mężczyzna z ciężarówki ledwo trzyma się na nogach. Jak się okazało, nie było to spowodowane samym zdarzeniem, ale najpewniej otwartą butelką wódki znajdującej się obok fotela kierowcy.

+

O zgrozo pojazd jechał już od Gdańska z 24-ma tonami aluminium na naczepie. Po uderzeniu w barierkę, chciał wymienić przednie koło i kontynuować podróż. Uniemożliwił mu to młody mieszkaniec naszego powiatu. Powiadomił on służby. Na miejsce wysłano straż pożarną oraz policję.

Kierowca ciężarówki nie chciał poddać się badaniu na zawartość alkoholu, jakby spodziewając się konkretnego wyniku. Być może liczył, że gra na czas wyparuje alkohol z jego krwi. Mężczyznę czekają surowe konsekwencje. Począwszy od utraty prawa jazdy i kary od 5 tysięcy złotych. Na szczęście nikt postronny nie ucierpiał.

AKTUALIZACJA
Domniemany kierowca wydmuchał ponad 2 promile alkoholu! Ale stwierdził, że to jednak nie on kierował. Dlatego też na miejsce wysłano technika, którego zadaniem było zebranie śladów mających udowodnić kierowanie przez podejrzanego.

CZYTAJ  Wypadek w Sobótce. 3 osoby ranne (ZDJĘCIA)

26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karol kierowca
4 lat temu

Podać takiego imię i nazwisko to idiotą takich rzeczy się nie robi sam bym mu wp**rdolil za gluupote

insi
4 lat temu

ci tirowcy jezdza nawet wypici lepiej i maja kulture a nie jak tymi osobowkami np, w bmkach wsioki co wezykiem i starymi padłami,

.
4 lat temu

Driver gdzie jesteś?????

kola
odpowiada  .
4 lat temu

Narąbany pewno driver…..bo widać po komentarzach,ciągle ten sam bełkot – że to alkoholik ! Albo mu odbiło do końca i zamknęli go w wariatkowie !

Iks
4 lat temu

Polski arab z ukrainy

stary szofer
4 lat temu

jelczem z przyczepa cwiczylem pod ruska granice po nocy picia, i sie jezdzilo,

wlkpZK.info
4 lat temu

Przez tydzień celebrował i opłakiwał swojego przy(wódce) i dopiero na barierce pod Ostrowem się ocknął. Ach ten Gdańsk.

Seba
4 lat temu

Zabrać dożywotnio hu…i prawo jazdy na wszystkie kategorie

U
4 lat temu

Wj**ac mu taka kare że mu sie odechce wszystkiego

Trix
4 lat temu

Nadal nie rozumiem tego chorego systemu odmowy badania alkomatem…większe przywileje w tym kraju mają przestępcy niż postronny człowiek. Jak by ludzi pozabijał tym tirem to co…niepioczytalność by mu zrobili ???? Chore chore chore !!!!

Olek
4 lat temu

Czym się różni taki kierowca tira od arabskiego. Tylko tym, że ci drudzy wjeżdżają w ludzi ciężarówkami po trzeźwemu.

26
0
Napisz co o tym sądziszx