OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zderzenie 3 aut. 1 osoba ranna

Najprawdopodobniej brak uwagi spowodowany patrzeniem w telefon był przyczyną wypadku, do którego doszło w poniedziałek przed godziną 9.00. Na skrzyżowaniu ulic Strzeleckiej i Ledóchowskiego zderzyły się 3 pojazdy. Jedna osoba została poszkodowana.

+

Kierowca samochodu dostawczego wiozącego przeroby mięsne jechał ulicą Strzelecką w stronę galerii. Przy migających na żółto sygnalizatorach nie zatrzymał się przy znaku STOP. Uderzył w bok Volkswagena Passata. Uderzony został również Mercedes, którym jechał dojrzały wiekiem mężczyzna.

Kobietę z Volkswagena Passata przewieziono na diagnostykę do ostrowskiego szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

30 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
123
1 rok temu

Bardzo dobrze, że światła są w nocy wyłączone bo tylko tamują ruch, przykład: godzina 2 w nocy, żywej duszy dookoła, żadnego pieszego, rowerzysty itp.
jadę 50 km/h, a tu nagle cyk czerwone, wyhamowanie do zera żeby za sekundę ruszyć, ekologia i zwiększenie płynności ruchu pełną gębą, skrzyżowanie Strzelcka/Klasztorna, ale na Krotoszyńskiej inteligentne inaczej mądre światełka robią podobnie, niech się od Kalisza uczą co oznacza zielona fala w praktyce np. Wojska Polskiego i jazda w nocy, jazda zgodnie z przepisami i żadnego auta z boku cały czas zielone światło się zapala jak tylko zbliżamy się do sygnalizatora …
Widać Ostrówek jeszcze nie dorósł do inteligentnej sygnalizacji świetlnej …

mariano
odpowiada  Kamil
1 rok temu

Do Marcina filozof nie filozofuj …!!!

Feniks
1 rok temu

Jak ktoś nie umie jeździć to światła nie pomogą. A ten płacz o wyłączone światła w nocy to już w ogóle żenada, płaczą tylko Ci co nie potrafią jeździć.

Kazik
odpowiada  zyg zyg
1 rok temu

To powiedz to ofiarom i rodzinie zmarłych z tego najprostszego skrzyżowania.

Marcin
odpowiada  Kamil
1 rok temu

Hehe, ile trzeba napisać żeby nic nie napisać.

kierowca

Trzeba WTEDY patrzeć na znaki !!! A znak STOP jest bardzo widoczny !!!

Kamil
1 rok temu

Tylu ekspertów od sygnalizacji świetlnej i nie tylko w komentarzach, szkoda tylko, że jakoś nie widać tego na ulicach jak są wyłączone światła, ludzie piszecie o tym skrzyżowaniu i o tych światłach jakby to było nie wiadomo jakie trudne skrzyżowanie, a problemem jest tylko i wyłącznie to, że Strzelecka nie jest ulicą z pierwszeństwem bo tam jest dużo większy ruch niż na Ledóchowskiego …

Hehe
1 rok temu

Dobrze ze tyle ekspertów mamy tutaj. Po co nam policja itp skoro mamy WAS 😀

Wojciech , mieszkaniec tego osiedla !
1 rok temu

Może ktoś z władz miasta lub policji wytłumaczy mieszkańcom Ostrowa dlaczego okresowo jest tu ciagle wyłączana sygnalizacja świetlna i ,,mrugają” pomarańczowe światła ,skoro poprzednio właśnie przy braku sygnalizacji świetlnej zawsze bywały tu wypadki , nawet śmiertelne. …..Czy ktoś tu oszczędza na włączonej sygnalizacji świetlnej. ???

merc
odpowiada  Misiek
1 rok temu

to masz racje,

30
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x