OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zderzenie Kom. Paryskiej – Asnyka. W aucie dwójka dzieci

W sobotnie przedpołudnie doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Kobieta kierując Lancią wyjechała z ulicy Asnyka wprost pod Nissana kierowanego przez młodego mężczyznę. Wraz z kobietą podróżowała dwójka małych dzieci. Poza strachem nie odnieśli oni innych obrażeń.

+

Nissan był kupiony w marcu br. Samochody z uwagi na uszkodzenia, musiały odjechać na lawetach.

26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
driver - ten prawdziwy driver do wer
odpowiada  driver - ten prawdziwy driver
3 lat temu

badanie jako pierwsza czynność po kolizji tylko potwierdza jak ważna jest absolutna trzeźwość za kierownicą. Zawsze jest jakaś przyczyna, ktoś komuś wyjechał itd., ale kląkry się naprawi, gnaty się zrosną, to wszystko spoko. Trzeźwość – to jest podstawa! Chcemy trzeźwych sprawców.
A teraz do meritum sprawy.
W artykule nie podano, czy to badanie przeprowadzono i jaki wynik dało. Mam nadzieję, że przeprowadzono, ale… pewności nie mamy przecież. Możemy tylko snuć domysły.

Qwerty
odpowiada  .
3 lat temu

To wyjeżdżasz powolutku, powoli się wysuwając zza przeszkody, a nie na hama i jakoś to będzie.

Robert
odpowiada  .
3 lat temu

nie wiem czy w tym przypadku można mówić o ignorowaniu znaku… mamy w Ostrowie skrzyżowania gdzie po prostu jest ograniczona widoczność a “długa prosta” pozwala na rozpędzenie się i wyjeżdżający z podporządkowanej ma małe szanse w takiej sytuacji… albo jest betonowy mur przy skrzyżowaniu albo parking albo jakieś krzaki które zasłaniają ścieżkę rowerową… ktoś w Ostrowie zapomniał myśleć robiąc takie projekty…

444
odpowiada  driver - ten prawdziwy driver
3 lat temu

Skoro nikt nie wyleciał przez szybe to najwidoczniej mieli pasy. Boże ludzie myślcie!!!!!

wer
odpowiada  driver - ten prawdziwy driver
3 lat temu

Pierwsze co robią to badają alkomatem. Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.

123
odpowiada  driver 123
3 lat temu

Teraz niech baba za głupote płaci. Za wszystkie poniesione koszty założyć jej sprawe i niech zwraca to czego nie odzyska z odszkodowania. Facet ma sprawę wygraną. Do tego wszystkiego zapewne posiadał kamerkę w aucie to dowody jak znalazł.

driver 123
3 lat temu

Baba z Lancii wyjechała… Nissan pewnie szkoda całkowita, albo naprawa, ale nigdy auto już nie będzie nowe i bezwypadek. I tak składki OC w górę poszły… ale co z tego. Chłop ma przez babę problemów na kilka miesięcy i nigdy nie przywróci auta do stanu sprzed wypadku a jak będzie miał zamówić nowe to pewno z odszkodowania nie dostanie tyle co zapłacił i kółko się zamyka. Więcej uwagi.

1
odpowiada  Raszków
3 lat temu

W grudniu po południu.

Qwerty
odpowiada  adam
3 lat temu

Dokładnie, a dzieje się tak bo to niestety, ale mężczyźni posiadają większą wyobraźnię – jak ktoś wymusił pierwszeństwo to zazwyczaj kobieta, a jak zatrąbisz to jeszcze wielce oburzona bo nawet nie zdaje sobie uwagi co zrobiła źle …

Qwerty
3 lat temu

Pewnie nie długo postawią tam sygnalizację świetlną bo to bardzo, ale to bardzo trudne skrzyżowanie …
Pewnie baba jeszcze wielece oburzona jak to ktoś mógł w nią wjechać haha

26
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x