Klub Magnes rozpoczął współpracę z policją

Udostępnij
Tweet

Po strasznym pobiciu przed dyskoteką we Wtórku zmarł 24-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego. Klub Magnes przed chwilą opublikował oświadczenie.

„W związku z tragicznym zdarzeniem, do którego doszło w miejscowości Wtórek odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim mające na celu wprowadzenie rozwiązań dotyczących poprawy bezpieczeństwa osób korzystających z oferty klubu Magnes. W związku z powyższym:

• Od dnia 21 czerwca zarówno w klubie Magnes jak również teren przylegający do dyskoteki został wyposażony w dodatkowe kamery rejestrujące obraz,

• Od dnia 21 czerwca zostanie zwiększona służba porządkowa zarówno w lokalu jak i na zewnątrz,

• Wszystkie przypadki ujawnionych zachowań niezgodnych z prawem zgłaszane będą odpowiednim służbom,

• Ponadto osoby dopuszczające się zachowań niezgodnych z obowiązującymi przepisami będą objęte permanentnym zakazem wstępu do naszych klubów.

Dodatkowo informujemy, że wobec każdej osoby, która pomawia lub działa na niekorzyść klubu szerząc nieprawdę – będą wyciągane konsekwencje prawne.”

Uczcili pamięć Damiana zabitego przed dyskoteką (ZDJĘCIA i WIDEO)

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Szybowiec na Rynku? Byli ludzie z całego świata
Subskrybuj
Powiadom o
74 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Radek
18 dni temu

Rodzice tego Kacpra SK….ka powinni się wstydzić. Chłopak bandyta, sama widziałam jak uderzył chlopaka bo ten stał mu na przejściu. Dxxil nad dxxilami! Bardzo sie ciesze ze ten ixxota siedzi!

Zibi
21 dni temu

Kto wpuszcza małolatów naimprezy po 22

Uśmiechnięta polska
21 dni temu

Zapomnieliście już jak znaleźli pieniądze u Kasprzaków które pochodziły z lewizny? I na jak długo poszli
siedziec śmiech na sali uśmiechnięta Polska. Kto ma kasę jest bezkarny było jest i bedzie

Zorientowany
21 dni temu

Prawda jest taka że klub współpracuje z policją bo musi coś zrobić (ściemnić ) wobec afery a w rzeczywistości wpuszcza osoby niepełnoletnie i sprzedaje im alkohol, liczy się tylko zysk. Na jakiś czas będą się pilnować a potem wszystko wróci do „normy”.

Dawid
21 dni temu

Podstawową kwestią jest to, że większość co tam przebywa to jak widać dzieci. Piją alkohol, który jest sprzedawany w barze. Dlaczego w takim miejscu nie jest to respektowane tylko przymykanie oka na to zjawisko. Pomijam tutaj spożywanie innych substancji, ale tym powinna się zająć policja pod dyskoteką bo klub ma już na to mały wpływ. Ogólnie jeden wielki burdel, który łamie prawo na każdym kroku nie zapewniając bezpieczeństwa. Gdyby wszystkie osoby były tam pełnoletnie to zmienia to spojrzenie na cała sytuację. Gdzie są rodzice tych dzieci? Powinni oni odpowiedzieć za tą tragedię! Dla mnie klub powinien zostać bezwiednie zamknięty!

Łapówka
odpowiada  Dawid
20 dni temu

Psiolicja siedzi w kieszeni właściciela dyski. Czego jeszcze nie rozumiesz?

Mhj
odpowiada  Dawid
18 dni temu

Jak najbardziej słusznie prawisz Dawidzie

Marcin
21 dni temu

Dyskoteka to jest również zakład pracy. Właściciel daje pracę wielu osobą. Jak na budowie spadnie z dachu to też trzeba zamknąć wszystkie firmy budowlane. Wystarczy tylko tych siedmiu ukarać porządnie.

AsaSyn
odpowiada  Marcin
21 dni temu

Plus „kierownika budowy” i ewentualnie „głównego wykonawcę” za nieprzestrzeganie zasad BHP.

74
0
Napisz co o tym sądziszx