Policja zapyta was o bezpieczeństwo w Ostrowie i powiecie

Udostępnij
Tweet

Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza mieszkańców miasta i powiatu do udziału w debacie „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”. Każdy może mieć na nie wpływ – wystarczy przyjść 26 czerwca o 17:00 do Ostrowskiego Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wolności 2. Serdecznie zapraszamy!

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Dziś pojazdy militarne na Rynku
Subskrybuj
Powiadom o
52 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zomo
20 dni temu

Zgłoszeń nie przyjmują . Odganiają się od ludzi jak od natrętnych much a teraz Wielkie pytania . A jedno mam do komendanta . Kiedy będzie zlikwidowany zakaz zgłaszania o przestępstwie na niektóre osoby . Jak się wkxxxie to napiszę nazwiska nietykalnych ludzi w Ostrowie . I co gazety nawet gdyby nagłośniły to i tak każdy kto oskarży te osoby sam będzie oskarżony jeśli nie odwoła zawiadomienia .

Willi
20 dni temu

Panie Komendancie robi Pan pogaduchy w środę gdzie każdy z nas pracuje w delegacji lub za granicą , mówię tu o społeczeństwie które płaci podatki jak pseudo przedsiębiorcy w ostrowie . Wystarczyctkompohechaccwcsobote do hurtowni BHP Oszczęda i zapytać ko ma czas przyjechać na debatę w środę ??? Nikt bo każdy pracuje poza miastem lub poza granicą . A wy tu o debacie . W powiecie to tragedia . W każdej wiosce gmina Odolanow , gmina Sośnie miejscowości Świeca , Garki , Bogdaj , Sośnie , Cieszyn i ościenne wioski brak kontroli przyjechać co jakiś czas i obserwować . A tu nie ma tego ??? Więc o czym debata ??? Po to aby zabłysnąć w TV czy na Platformie Promax . Nie dla nas to tylko bzdury . Sory komendancie ale nikt normalny tam nie zajrzy , zapytaj każdego co robi czym się zajmuje i daj sobie odpowiedź . No chyba że potrzebujesz tylko aby sieciówki odbyło .

sinatra
21 dni temu

Bezpieczeństwo i policja to niełączące się terminy.
Zaufanie?
Niestety ten mundur kojarzy się już tylko źle

Cudok
odpowiada  sinatra
20 dni temu

Z Kierwinizmem i Bodnarcyzmem się kojarzy

Do PiS cudoka
odpowiada  Cudok
19 dni temu

Z twoim muminem w siwym garniturze ,łupieżem i kotem

Ccc
21 dni temu

I co to zmieni takie pogadanki panie komendancie szkoda czasu naszego i pańskiego

Cudok
odpowiada  Ccc
20 dni temu

I tak wszystko będzie jak było . Szkoda nerwów.

52
0
Napisz co o tym sądziszx