Klub Magnes rozpoczął współpracę z policją

Udostępnij
Tweet

Po strasznym pobiciu przed dyskoteką we Wtórku zmarł 24-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego. Klub Magnes przed chwilą opublikował oświadczenie.

„W związku z tragicznym zdarzeniem, do którego doszło w miejscowości Wtórek odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim mające na celu wprowadzenie rozwiązań dotyczących poprawy bezpieczeństwa osób korzystających z oferty klubu Magnes. W związku z powyższym:

• Od dnia 21 czerwca zarówno w klubie Magnes jak również teren przylegający do dyskoteki został wyposażony w dodatkowe kamery rejestrujące obraz,

• Od dnia 21 czerwca zostanie zwiększona służba porządkowa zarówno w lokalu jak i na zewnątrz,

• Wszystkie przypadki ujawnionych zachowań niezgodnych z prawem zgłaszane będą odpowiednim służbom,

• Ponadto osoby dopuszczające się zachowań niezgodnych z obowiązującymi przepisami będą objęte permanentnym zakazem wstępu do naszych klubów.

Dodatkowo informujemy, że wobec każdej osoby, która pomawia lub działa na niekorzyść klubu szerząc nieprawdę – będą wyciągane konsekwencje prawne.”

Uczcili pamięć Damiana zabitego przed dyskoteką (ZDJĘCIA i WIDEO)

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zderzenie "nauki jazdy" oraz firmy ochroniarskiej
Subskrybuj
Powiadom o
74 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianka
22 dni temu

Adwokat dobra rada poradził ,trzeba iść na współpracę przecież stało się u was .niech na przyszłość zrobią listę że zdjęciem osób których ochrona nie wpuszcza i kopem ich .niech robią zadymy gdzieś indziej .czas przyjrzeć się rodzicom i rodzinie która nie wie co wyrabiają aż musiało dojść do tego że zakatowali człowieka .

POganiacz bydła
22 dni temu

Po pierwsze… na takie spędy zakaz wstępu dzieciom. Na rodziców dzieci które przebywają po godzinie 22 na dyskotece karać wysokimi mandatami.

Zakończmy wyimaginowana wojnę Ostrów-Kalisz
22 dni temu

Oczywistą sprawą jest, że czasu się nie cofnie i nikt życie temu chłopakowi nie wróci. Winni powinni bezwzględnie ponieść konsekwencje swoich czynów i jak już pisałem wcześniej łącznie z głupimi małolatami, bo głupota ponoć nie boli, ale trzeba za nią płacić.
Co do komunikatu i samej dyskoteki, to zdecydowanie lepiej późno niż wcale, a gadanie i ciągłe powtarzanie, że trzeba to miejsce zamknąć jest bezcelowe. Zamkną Magnes, ktoś inny otworzy „Sedes” tylko w innej lokalizacji. Dyskoteki od zawsze przyciągają określoną klientelę i co za tym idzie pewien schemat zachowań oraz związane z tym niebezpieczeństwa i zagrożenia.
Również nie jestem fanem tego przybytku, ale pamiętam jak się miało dwadzieścia lat, to wtedy priorytety były inne. Jedną z istotniejszych rzeczy jest rzetelna weryfikacja wieku.

P.S.
Do tej śmierci nie przyczyniło się w sposób bezpośredni ani samo istnienie dyskoteki, ani nawet sposób jej funkcjonowania, zabezpieczenia (być może trochę niewłaściwy), tylko mentalność nastoletnich kmxxtów plus alkohol lub inne używki i fakt, że stanowili grupę. Te gamonie i miernoty społeczne w głowach mają jakieś dexxlne farmazony o wojnie, nazywanej „kosą” między Ostrowem a Kaliszem i tu należy szukać problemu. Rozumiem, że są jakieś tam, obecnie bardziej historyczne już powody, dla których mieszkańcy Ostrowa nie przepadają lub nie kochają „kaliszaków”. Wielokrotnie pytałem różnych osób dlaczego i za co tak ich nienawidzą i nie uzyskałem żadnej sensownej odpowiedzi, poza tą, że Kalisz jest zły, niedobry i trzeba go je…ć. Rozumiem, że nie musimy pałać miłością do mieszkańców sąsiedniego powiatu, ale z drugiej strony dlaczego mieli byśmy ich nienawidzić?

Rgn

„nie uzyskałem żadnej sensownej odpowiedzi” ,bo to takie zaszłości , przekazywane z pokolenia na pokolenie . O co chodzi ( jest więcej przyczyn) , to wystarczy użyć internetu.

Leon
22 dni temu

A gdzie zakaz wpuszczania nieletnich?bo najważniejszym zapomnieli chyba😏

Arturo Vidal
22 dni temu

Ciekawe czy teraz sebki w pitbulach i octagonach nadal będą tam zaglądać xD

Gargamel
22 dni temu

Jakby było jak tu ludzie piszą to właściciel by siedział albo miał dozór . Widocznie to pomówienia

Ta
odpowiada  Gargamel
21 dni temu

Wystarczy mieć kasę i znajomości, by stwierdzić, że to „pomówienia”

EG
22 dni temu

powinni być ukarani za wpuszczenie dzieci do lokalu !

Ostrowianka
odpowiada  EG
22 dni temu

A gdzie ich rodzice tych dzieci że chodzą gdzie chcą i robią co chcą i dochodzi do tego że zabiły te dzieci niewinnego chłopaka.Dać pieniądze i po sprawie i robią co chcą .

Boguś
22 dni temu

Wszędzie się ćpie ale tyle ile tam to chyba nigdzie

Ewa
odpowiada  Boguś
22 dni temu

Bogusvw wracaj do szkoly

Ja
22 dni temu

To może przy okazji zrobić z kilka miesięcy nalocik z psem od narkotyków i pare razy wydział ruchu drogowego powinien stanąć gdzieś kawałek dalej i pijanych kierowców połapać trochę których przez tą budę nie brakuje w weekendy w okolicy a najlepiej w cholerę zamknąć tą meline

Ostrowianka
odpowiada  Ja
21 dni temu

I cofnąć koncesję na sprzedaż alkoholu ,skoro są tam dzieci i młodzież to dlaczego mają wyszynk . Niech barmani popiszą się drinkami bezalkoholowym.

Ktos
22 dni temu

To ja bym chciał zgłosić ochronę klubu za sprzedaż nar*

Przytrzymaj mi piwo
odpowiada  Ktos
22 dni temu

Heheee dobre

Janek
odpowiada  Ktos
22 dni temu

Jeśli masz taką wiedzę czy byłeś świadkiem to masz wręcz obowiązek zgłosić taki fakt do odpowiednich organów ścigających tego typu zachowania.

Zzzz
odpowiada  Janek
21 dni temu

I nie zrobią z tym nic. Albo oleja jak będziesz miał szczęście albo jakimś cudownym sposobem ochrons dostanie twoje personalia i też stanie się ci jakiś dziwny wypadek.

Ostatnio edytowany 21 dni temu by Zzzz
74
0
Napisz co o tym sądziszx