Klub Magnes rozpoczął współpracę z policją

Udostępnij
Tweet

Po strasznym pobiciu przed dyskoteką we Wtórku zmarł 24-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego. Klub Magnes przed chwilą opublikował oświadczenie.

„W związku z tragicznym zdarzeniem, do którego doszło w miejscowości Wtórek odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim mające na celu wprowadzenie rozwiązań dotyczących poprawy bezpieczeństwa osób korzystających z oferty klubu Magnes. W związku z powyższym:

• Od dnia 21 czerwca zarówno w klubie Magnes jak również teren przylegający do dyskoteki został wyposażony w dodatkowe kamery rejestrujące obraz,

• Od dnia 21 czerwca zostanie zwiększona służba porządkowa zarówno w lokalu jak i na zewnątrz,

• Wszystkie przypadki ujawnionych zachowań niezgodnych z prawem zgłaszane będą odpowiednim służbom,

• Ponadto osoby dopuszczające się zachowań niezgodnych z obowiązującymi przepisami będą objęte permanentnym zakazem wstępu do naszych klubów.

Dodatkowo informujemy, że wobec każdej osoby, która pomawia lub działa na niekorzyść klubu szerząc nieprawdę – będą wyciągane konsekwencje prawne.”

Uczcili pamięć Damiana zabitego przed dyskoteką (ZDJĘCIA i WIDEO)

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Szybowiec na Rynku? Byli ludzie z całego świata
Subskrybuj
Powiadom o
74 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lucyna
21 dni temu

Ten burdel już dawno powinien być zamknięty to nie pierwszy taki przypadek ale jak się posmaruje tu i tam to się dalej jedzie

Dżony Łolker
21 dni temu

Nie, no ostanie zdanie w tym artykule mnie rozwala. Co to jest qrw…. za straszenie że będą wyciągane konsekwencje prawne? To sa jakies jaja. To ja się pytam: jakie konsekwencje prawne są wyciągnięte dla dyskoteki? Co z tymi gówniarzami którzy zabili? Czegoś tu kur… nie rozumiem a trzeźwy jestem. Współczuję tym którzy mieszkają w pobliżu. Latem muza niesie się po całej wsi. Proszę aby informować regularnie za pośrednictwem tej strony jaki jest los tej złapanej patologi która zabiła. Oby dostali takie wyroki że się zesrają w gacie. Ja rozumiem że młodzi, ze głupi, że myśleli że spuszczą komuś bęcki potem za tydzień w mordę dostanie ktoś następny i tak będą kozakowac. Czasu się nieststey nie cofnie. Spieprzyli sobie życie i juz to bedzie się za nimi ciągnęło – oby jak najdłużej spedzili czas w kiciu !!! Chociaż po wiezeniu wyjdą jeszcze bardziej zdegenerowani i aż strach się bać co znowu odpierd….lą.

Kokot
22 dni temu

To już druga taka sytuacja w tym klubie ochrona dużo by powiedzieć słowo ochrona tam są ludzie brani z łapanki po wioskach zero poczucia bezpieczeństwa w tym klubie siedzą na lożach i się ślinią na te małolaty.

Ostrowianka
odpowiada  Kokot
21 dni temu

Powinni reagować nie tylko w dyskotece ale obok też ,za to im płaca jako ochronie ,powinni wezwać policję i niech odwiozą do domu w takim stanie a napewno było picie i wrzucanie w siebie różności ,może jak zobaczą na co idą ich pieniądze może się zainteresują tym co robią ich dzieci ,potrząsnąć trzeba nie tylko ochroną która nie zareagowała i doszło do zabicia chłopaka ale rodzicami dzieci które tam przychodzą .

Sandra
22 dni temu

Wakacje rozpoczęte. Dziś w nocynacpane dzieciaki też kogoś tam zabiją? Ustawić kilka patroli policji i pałować gówniarstwo! Dzisiejsza młodzież ma wielką sraczkę zamiast mózgu

Konfederata
22 dni temu

Będą się dzielić kasa z utargu za tzw substancje zabronione?

Jozef
22 dni temu

Najważniejsze pozostalo pominiete od ilu lat mozna przebywac nieletnim na dyskotece ,w godzinach nocnych.Chyba to jest problem rodzicow a takze organizatorm dyskotek.

Zenek
22 dni temu

A kto dzisiaj chodzi na dyskoteki?! Normalni ludzie spędzają czas z normalnymi na grillu na domówkach w kawiarniach lub pubach…W dyskotece natomiast spotykają się patole dziwki rozklapichy dilerzy ćpuny i wiele innych chwastów do wyrwania💩

Zare
odpowiada  Zenek
21 dni temu

Lecz się człowieku

Mieszkaniec Wtórku.
22 dni temu

Zastanawiam się co ma teraz w głowie właściciel tej „Dyskoteki”?! Chłopak dopiero co stracił życie , a tu dziś taka impreza …. o setki bawiących się ludzi. Znicze chyba znikną na tą okoliczność.

666
22 dni temu

Oni wydali oświadczenie hm bo musieli iść na współpracę z policją bo by im ten przytułek zamknęli bo nikt normalny się tam nie bawi tylko patologia Zresztą cały Ostrów to jedna wielka patologia Wstyd tu mieszkać

Mw
odpowiada  666
22 dni temu

To się wyprowadź.

Ta
odpowiada  666
21 dni temu

A może mają chody w policji?

Zare
odpowiada  666
21 dni temu

A największą patologia to jesteś ty że innych obrażasz

Lividium
22 dni temu

To niczego nie zmieni będzie tylko na chwile spokój , musi nastąpić kodyfikacja prawa i wróci kara śmierci być może gdy jednemu czy drugiemu otworzy sie podłoga pod nogami to reszta zacznie myśleć jakie są konsekwencje zabierania życia

74
0
Napisz co o tym sądziszx