Po imprezie ktoś złamał mu rękę w 3 miejscach

Mężczyzna, który przyjechał 330 kilometrów na imprezę, zakończył ją ze złamaniem ręki w 3 miejscach. Dodatkowo doznał urazu szczęki. Wszystko to miało się wydarzyć na Festiwalu w Jarocinie.

39-letni gdańszczanin przyjechał do Jarocina na festiwal. Tam, jak twierdzi, mieli go pobić pracownicy firmy ochroniarskiej. Najpierw – jak relacjonuje poszkodowany – otrzymał cios z pięści w twarz, a następnie został rzucony na ziemię. Dziś przeszedł skomplikowaną operację w jarocińskim szpitalu.

Zarówno w piątek jak i sobotę dobrze się bawił podczas festiwalu. Drugiego dnia pod koniec ostatniego koncertu udał się do pierwszej budki w strefie gastronomicznej. Tam został poinformowany, że nie zostanie obsłużony, bo już kończą pracę. Pan Maciej podziękował i poszedł dalej. W kolejnej budce został obsłużony przez bardzo miłą panią. Po odebraniu jedzenia usiadł i zaczął je konsumować.

Maciej Szulc relacjonuje, że w tym czasie pracownicy firmy ochroniarskiej zaczęli wypraszać ludzi z terenu imprezy. Również do niego podszedł jeden z ochroniarzy i kazał mu wyjść.

– Jeżeli jestem na terenie festiwalu, mam karnet, zamówiłem posiłek, zostałem obsłużony, to mam prawo tam go zjeść – uważa nasz rozmówca. – Tak powiedziałem ochroniarzowi. Nie byłem agresywny. Chciałem skończyć tylko spożywanie posiłku. To nie spodobało się temu panu. Zaczął mi wykręcać ręce. Najpierw był jeden ochroniarz, a potem pojawiło się już kilku. Pobili mnie, dostałem z pięści, bo mam oko rozwalone. Na koniec zostałem wyrzucony poza teren festiwalu. Dosłownie rzucili mnie na ziemię. Zostawili mnie. Powiedziałam im, że ja tej sprawy, tak nie zostawię i pójdę do prawnika. Wtedy ostatni ochroniarz, który stał na wyjściu, jestem w stanie go rozpoznać, powiedział: „Nic pan nie zrobi. Ja będę jeszcze świadkiem”.

Na miejsce zdarzenia dotarli policjanci. Według pana Macieja, mundurowi polecili mu pójść do szpitala.  Z relacji 39-latka wynika, że mundurowi kazali mu iść do szpitala. Jeden ze stróżów prawa chciał mu pomóc, ale drugi zamknął szybę i kazał odjechać.

CZYTAJ  Po ile będzie karp na Święta? Król karpi odpowiada

Kiedy ból narastał, 39-letni festiwalowicz został zaopiekowany przez osobę postronną, która pomogła mu wezwać karetkę pogotowia. W szpitalu stwierdzono spiralne złamanie kości ramiennej w trzech miejscach z przemieszczeniem. Dziś przeszedł skomplikowaną operację.

Przedstawiciel firmy ochroniarskiej z siedzibą w Szczecinie zapewnia, że faktycznie do zdarzenia doszło podczas nakazywania opuszczenia terenu festiwalu. Jego zdaniem pan Maciej Szulc zachowywał się agresywnie i zaatakował pracownika ochrony. Wezwano policję i został im przekazany. – W momencie przekazywania mężczyzny policji, z tego, co mi wiadomo, to on nie miał żadnego uszczerbku na zdrowiu – zaznacza szef biura ochrony.

Poszkodowany wydmuchał 0,8 promila (równowartość 2 lub 3 piw). Policjanci próbują ustalić faktyczny przebieg zdarzenia.

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec
1 rok temu

Ochroniarze to patologia ze zrytymi
mózgami po sterydach

Anty
1 rok temu

W Ostrowie w klubie po dawnej przepompowni jest podobnie.

Do Paweł Olszański
1 rok temu

Rozumiem, że Ciebie inna partia uczyła szacunku i kultury…
Na młodych się jedzie, że szacunku nie mają, proszę najpierw spojrzeć na siebie, nie mamy, jak widać od kogo się uczyć 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Ostrowianin
1 rok temu

Ta kur** zawsze to samo był agresywny itd. Śmiecie z ochrony i z policji. Zawsze tak jest wyżyją się na tobie bo mogą

N.S
1 rok temu

Punks not dead 😉

Paweł Olszański
1 rok temu

Do Polsko Ojczyzno Moja . Czytając Twój komentarz to przypuszczam że z historią jesteś na bakier No a co za tym idzie jedynie wierzysz w brednie opowiadane przez TVP to naprawdę jesteś głupi a nie wiem nawet czy nie popierdolony . Ani mi za śmiesznym pis czy tez PSL czy tez PO . Wracając do tematu , jeśli chcesz wiedzieć jak zachowują się Niemieccy policjanci to musisz najpierw tam pojechać a nie siedzieć i czekać aż Twój zasrany przywódca kaczor da Twoim dziecią 500+ . Nie masz baranie pojęcia jak wyglada Państwo Demokratyczne wpoił Ci debil jakiś z pisu że masz wierzyć w gówno i w to wierzysz Ćwoku w podartych portkach . A w Prawnym Państwie nie ma pozwolenia na to by śmieszny Policjant pałował czy łamał ręce lub okaleczali ludzi którzy swój sprzeciw przeciw durnemu rządowi przedstawiają w formie protestów . Usiądź do książek poczytaj , pójdź do pracy i zacznij myśleć pozytywnie a będziesz lubiany przez znajomych . Bo dziś to oni na Ciebie za to co wypisujesz to jedynie mogą nasikać .

Last edited 1 rok temu by Paweł Olszański
Przestaw się
1 rok temu

Za darmo to nawet w mordę się nie dostaje.

Zdzisław
1 rok temu

Musiał się prosić i się doprosił za nic nie biją a z r.ja widać że ???

Artur
1 rok temu

Katotaliby go pobili naogladają się tvppis i udają rambo

PolskoOjczyznoMoja
1 rok temu

Do „Edek”

Nie ogladaj tvn”u, tylko Polska telewizje, to bys nie mial tak wypranego mozgu i nie mialbys tak negatywnych emocji co do policji, bo w Polskiej telewizji pokazaliby ci prawde dlaczego policja uzywa czasami palek czy gazu, a w TVN pokazuja ci tylko wycinki i fragmenty jak policja uzywa srodkow przymusu bezposredniego, ale dlaczego to robi? To tego juz nie mowia w TVN. Poza tym przypomnij sobie co robila policja za czasow PO i PSL jak strzelali do gornikow, jak kopali ludzi z buta po twarzy na marszach itd. Amnezje masz? Dzisiaj policja jest nad wyraz spokojna w naszym kraju. Poogladaj telewizje Polska, to zobaczysz jak w innych krajach w niemczech, francji itp. Leje i paluje obywateli, gaz wszedzie i kule gumowe lataja dookola, takze jestem pelen podziwu dla policji, ze zachowuje tak stoicki spokoj, gdy jakies pe*aly w teczowych skarpetkach szarpia ich za mundury, pluja, wyzywaja… ja nie moglbym pracowac w policji, bo lalbym pala takiego delikwenta do utraty przytomnosci. Zreszta sam Her Tusk mowil, ze kto zaatakuje policjanta, to tak jakby zaatakowal Panstwo Polskie, wiec czego nie rozumiesz Edek? Twoj wodz o tym mowil, wiec sie zachowuje

21
0
Napisz co o tym sądziszx