Po imprezie ktoś złamał mu rękę w 3 miejscach

Mężczyzna, który przyjechał 330 kilometrów na imprezę, zakończył ją ze złamaniem ręki w 3 miejscach. Dodatkowo doznał urazu szczęki. Wszystko to miało się wydarzyć na Festiwalu w Jarocinie.

39-letni gdańszczanin przyjechał do Jarocina na festiwal. Tam, jak twierdzi, mieli go pobić pracownicy firmy ochroniarskiej. Najpierw – jak relacjonuje poszkodowany – otrzymał cios z pięści w twarz, a następnie został rzucony na ziemię. Dziś przeszedł skomplikowaną operację w jarocińskim szpitalu.

Zarówno w piątek jak i sobotę dobrze się bawił podczas festiwalu. Drugiego dnia pod koniec ostatniego koncertu udał się do pierwszej budki w strefie gastronomicznej. Tam został poinformowany, że nie zostanie obsłużony, bo już kończą pracę. Pan Maciej podziękował i poszedł dalej. W kolejnej budce został obsłużony przez bardzo miłą panią. Po odebraniu jedzenia usiadł i zaczął je konsumować.

Maciej Szulc relacjonuje, że w tym czasie pracownicy firmy ochroniarskiej zaczęli wypraszać ludzi z terenu imprezy. Również do niego podszedł jeden z ochroniarzy i kazał mu wyjść.

– Jeżeli jestem na terenie festiwalu, mam karnet, zamówiłem posiłek, zostałem obsłużony, to mam prawo tam go zjeść – uważa nasz rozmówca. – Tak powiedziałem ochroniarzowi. Nie byłem agresywny. Chciałem skończyć tylko spożywanie posiłku. To nie spodobało się temu panu. Zaczął mi wykręcać ręce. Najpierw był jeden ochroniarz, a potem pojawiło się już kilku. Pobili mnie, dostałem z pięści, bo mam oko rozwalone. Na koniec zostałem wyrzucony poza teren festiwalu. Dosłownie rzucili mnie na ziemię. Zostawili mnie. Powiedziałam im, że ja tej sprawy, tak nie zostawię i pójdę do prawnika. Wtedy ostatni ochroniarz, który stał na wyjściu, jestem w stanie go rozpoznać, powiedział: „Nic pan nie zrobi. Ja będę jeszcze świadkiem”.

Na miejsce zdarzenia dotarli policjanci. Według pana Macieja, mundurowi polecili mu pójść do szpitala.  Z relacji 39-latka wynika, że mundurowi kazali mu iść do szpitala. Jeden ze stróżów prawa chciał mu pomóc, ale drugi zamknął szybę i kazał odjechać.

Kiedy ból narastał, 39-letni festiwalowicz został zaopiekowany przez osobę postronną, która pomogła mu wezwać karetkę pogotowia. W szpitalu stwierdzono spiralne złamanie kości ramiennej w trzech miejscach z przemieszczeniem. Dziś przeszedł skomplikowaną operację.

Przedstawiciel firmy ochroniarskiej z siedzibą w Szczecinie zapewnia, że faktycznie do zdarzenia doszło podczas nakazywania opuszczenia terenu festiwalu. Jego zdaniem pan Maciej Szulc zachowywał się agresywnie i zaatakował pracownika ochrony. Wezwano policję i został im przekazany. – W momencie przekazywania mężczyzny policji, z tego, co mi wiadomo, to on nie miał żadnego uszczerbku na zdrowiu – zaznacza szef biura ochrony.

Poszkodowany wydmuchał 0,8 promila (równowartość 2 lub 3 piw). Policjanci próbują ustalić faktyczny przebieg zdarzenia.

POLECANE NEWSY
21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec
11 miesięcy temu

Ochroniarze to patologia ze zrytymi
mózgami po sterydach

Anty
11 miesięcy temu

W Ostrowie w klubie po dawnej przepompowni jest podobnie.

Do Paweł Olszański
11 miesięcy temu

Rozumiem, że Ciebie inna partia uczyła szacunku i kultury…
Na młodych się jedzie, że szacunku nie mają, proszę najpierw spojrzeć na siebie, nie mamy, jak widać od kogo się uczyć 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Ostrowianin
11 miesięcy temu

Ta kur** zawsze to samo był agresywny itd. Śmiecie z ochrony i z policji. Zawsze tak jest wyżyją się na tobie bo mogą

N.S
11 miesięcy temu

Punks not dead 😉

Paweł Olszański
11 miesięcy temu

Do Polsko Ojczyzno Moja . Czytając Twój komentarz to przypuszczam że z historią jesteś na bakier No a co za tym idzie jedynie wierzysz w brednie opowiadane przez TVP to naprawdę jesteś głupi a nie wiem nawet czy nie popierdolony . Ani mi za śmiesznym pis czy tez PSL czy tez PO . Wracając do tematu , jeśli chcesz wiedzieć jak zachowują się Niemieccy policjanci to musisz najpierw tam pojechać a nie siedzieć i czekać aż Twój zasrany przywódca kaczor da Twoim dziecią 500+ . Nie masz baranie pojęcia jak wyglada Państwo Demokratyczne wpoił Ci debil jakiś z pisu że masz wierzyć w gówno i w to wierzysz Ćwoku w podartych portkach . A w Prawnym Państwie nie ma pozwolenia na to by śmieszny Policjant pałował czy łamał ręce lub okaleczali ludzi którzy swój sprzeciw przeciw durnemu rządowi przedstawiają w formie protestów . Usiądź do książek poczytaj , pójdź do pracy i zacznij myśleć pozytywnie a będziesz lubiany przez znajomych . Bo dziś to oni na Ciebie za to co wypisujesz to jedynie mogą nasikać .

Last edited 11 miesięcy temu by Paweł Olszański
Przestaw się
11 miesięcy temu

Za darmo to nawet w mordę się nie dostaje.

Zdzisław
11 miesięcy temu

Musiał się prosić i się doprosił za nic nie biją a z r.ja widać że ???

Artur
11 miesięcy temu

Katotaliby go pobili naogladają się tvppis i udają rambo

PolskoOjczyznoMoja
11 miesięcy temu

Do „Edek”

Nie ogladaj tvn”u, tylko Polska telewizje, to bys nie mial tak wypranego mozgu i nie mialbys tak negatywnych emocji co do policji, bo w Polskiej telewizji pokazaliby ci prawde dlaczego policja uzywa czasami palek czy gazu, a w TVN pokazuja ci tylko wycinki i fragmenty jak policja uzywa srodkow przymusu bezposredniego, ale dlaczego to robi? To tego juz nie mowia w TVN. Poza tym przypomnij sobie co robila policja za czasow PO i PSL jak strzelali do gornikow, jak kopali ludzi z buta po twarzy na marszach itd. Amnezje masz? Dzisiaj policja jest nad wyraz spokojna w naszym kraju. Poogladaj telewizje Polska, to zobaczysz jak w innych krajach w niemczech, francji itp. Leje i paluje obywateli, gaz wszedzie i kule gumowe lataja dookola, takze jestem pelen podziwu dla policji, ze zachowuje tak stoicki spokoj, gdy jakies pe*aly w teczowych skarpetkach szarpia ich za mundury, pluja, wyzywaja… ja nie moglbym pracowac w policji, bo lalbym pala takiego delikwenta do utraty przytomnosci. Zreszta sam Her Tusk mowil, ze kto zaatakuje policjanta, to tak jakby zaatakowal Panstwo Polskie, wiec czego nie rozumiesz Edek? Twoj wodz o tym mowil, wiec sie zachowuje

21
0
Napisz co o tym sądziszx