Ważny urzędnik zmienia pracę

Jeden z ważniejszych urzędników w ostrowskim magistracie postanowił zmienić miejsce zatrudnienia. Do tej pory należy do jarocinskiego trio, które zakorzeniło się w urzędzie miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Przed pracą w Ostrowie Wielkopolskim pełnił funkcję wiceburmistrza w Jarocinie. W naszym mieście został zatrudniony na stanowisku, najpierw kierownika referatu promocji, a później szefa kancelarii prezydenta miasta.

Ta praca, jak mówi się w kuluarach, nie przypadła mu do gustu. Bowiem Robert Kaźmierczak od lat związany był z kulturą. Dlatego nie dziwi, że przyjął propozycję pracy w Instytucie Książki w Krakowie na stanowisku wicedyrektora. Ma odpowiadać za realizację programu wartego miliard złotych.

Na tym stanowisku zatrudnił go Dariusz Jaworski, którego poznał podczas pracy w Poznaniu. Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w Polsce ma być realizowany w latach 2021-2025.

Formalnie pracę rozpocznie z początkiem sierpnia. Nie wiemy co na to prezydent Ostrowa, która obecnie przebywa nad polskim morzem.

POLECANE NEWSY
14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
racja
11 miesięcy temu

jednego nieroba mniej- zwykły obywatel miasta nie straci nic . 50% do zwolnienia i nic sie nie stanie.

Syrenka 105 L
11 miesięcy temu

Znam tego Pana z Jarocina , powiem tak jest normalnym porządnym gościem, kto na jego miejscu by nie skorzystał z okazji???. Pozdrawiam

Obserwator
11 miesięcy temu

Nie wiem dlaczego sie pisze o tak cienkim kims zawodowo czlowieczku.Kto go do Ostrowka przyjal???? Sikac sie chce !!! gratuluje Pani Carycy ekipy Rzadzacej

Ciepłownik
11 miesięcy temu

Kruppa – zależy co masz na myśli mówiąc „sługa”. Bo to jest osoba, która ma załatwiać sprawy obywatelom szybko i sprawnie, bez zbędnej zwłoki, ale pełnić rolę służebną, a nie służalczą. I to jest ta podstawowa różnica, której często nie rozumieją burki i burkinie co to z dziada na pana przeszli, popracowali trochę za granicą przy zmywaku albo szparagach i kupili sobie zwłoki BMW. I co ciekawe, tam za granicą respektują i drogowe i porządkowe przepisy, a tu uważają, że nie trzeba, bo wszystko jest dla nich. A co do pana Kaźmierczaka – krzyż mu na drogę, bo niczym się tu nie wyróżnił i do niczego Ostrowowi potrzebny nie był.

Last edited 11 miesięcy temu by Ciepłownik
Lividium
11 miesięcy temu

A za tą zmianę ile pieniąchów ten pan dostanie bo jak dużo to ja tez się zamienię na wakaty

JARO
11 miesięcy temu

Wiekopomna informacja. Nie jestem pewien , czy magistrat z carycą podniosą się po tej stracie…………

AdamTKMK
11 miesięcy temu

Przypomnę tu cytat z filmu ,,Poszukiwany,poszukiwana”.
Moj mąż z zawodu jest dyrektorem.

Koza
11 miesięcy temu

Oczywiście znajomosci i znajomosci .Nie ważne ze może się na tym nie znam bo pracowałem na innym stanowisku ale co tam …Chodź koleszko do mnie tak jak nie dawno pan z holdikomu do warszawki .Troche to smutne ale prawdziwe …

Arek
11 miesięcy temu

Kiedyś dziadek mówił że w latach głębokiej komuny w Polsce mówiono tak że nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera można by powiedzieć że teraz jest tak nie kwalifikacje i przygotowanie tylko wzajemne popieranie to ta osoba urzędnikiem wysokiego szczebla zostanie

Kruppa
11 miesięcy temu

Nie ma kogoś takiego jak ważny urzędnik. Pracownik samorządowy bez względu na zajmowane stanowisko jest sługą obywateli. To obywatel jest jego chlebodawcą. Nauczcie się tej ważnej zasady raz na zawsze. Zasada ta ma znacznie wyższą wartość przy stanowiskach wybieralnych.

14
0
Napisz co o tym sądziszx