Miłym głosem wygrała samochód

Wśród finalistów ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł” znalazła się ostrowska funkcjonariuszka sierż.sztab. Joanna Michalak, która okazała się wzorową postawą i zaangażowaniem w pomoc osobie dotkniętej przemocą.

„Ciągle jeszcze istnieją wśród Nas anioły. Nie mają w prawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla Nas wszystkich, którzy są w potrzebie – Phil Bosmans. Moim okazała się sierżant sztabowa Joanna Michalak… Już po kilku minutach rozmowy miły, ciepły głos w słuchawce sprawił, że poczułam ulgę. Ulgę, że jest ktoś kto chce mi pomóc. Od tego momentu czułam, że nie jestem sama…Nigdy nie sądziłam,że całkiem obca osoba stanie się tak bliska memu sercu.” – tak opisuje ją mieszkanka rejonu, gdzie sierż.sztab. Joanna Michalak jest dzielnicową.

Sierż.sztab. Joanna Michalak służy w pionie prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim od prawie 8 lat. W 2017 roku objęła stanowisko dzielnicowego rejonu miejskiego.

Jest zaangażowana w życie społeczności lokalnej, empatyczna, życzliwa. Skutecznie wspiera osoby oraz rodziny, które same nie potrafią przezwyciężyć trudności życiowych.

Istotą konkursu „Policjant, który mi pomógł” jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie.

Zgłoszeń policjantów do konkursu dokonywać mogły osoby indywidualne, jak również organizacje i instytucje. Każde zgłoszenie stanowi niezależne społeczne uznanie dla działań podejmowanych na rzecz pomocy osobom krzywdzonym.

Organizatorem konkursu „Policjant, który mi pomógł” jest Biuro Prewencji KGP. Dla jednostek, w których wyróżniono funkcjonariuszy, będzie przekazany nowy radiowóz.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zmydlona Iwona
2 lat temu

Ee Ee ze szczurawic to same gwiazdy!

Lenin
2 lat temu

A jak tam dyplom dla Sopla za wzorowa służbę?! Wilku przebiłeś swego guru ze szczurawic o głowę,

ch
2 lat temu

mówicie ,że Szrek się odchudza ?

Tomasz
2 lat temu

Super że jest ktoś taki w Policji w Ostrowie . Tylko irytuje mnie to że komendant nie chwali się porażkami i tymi złymi policjantami . Mam nadzieje że komendant zajrzy do Ruchu Drogowego i porozmawia z panem Kaźmierczak i przemówi mu że mundur nie świadczy by być kimś pod względem , Ja jestem policjant i ty mi możesz , owszem mogę bo jeśli jeszcze raz go spotkam i będzie robił takie numery bo Ja policjant , to napisze notatek o ukaranie tego pana policjanta . Wiec niech biorą przykład z Pani Joanny Ci co im się wydaje że są ponad prawem jak noszą mundur , pamiętajcie karma wraca 😀

grom
2 lat temu

A Piotruś Pan gdzie się teraz odchudza?

Do AudiRS6
2 lat temu

Tak. Popieram. Twoja laska bedzie miala duze szanse.

Dorota
2 lat temu

Brawo, mam nadzieję, że takich policjantów będzie więcej. A Pani Joannie gratuluję i życzę wytrwałości i jak najmniej trudnych spraw

S. M. S
2 lat temu

Super Asia 😁

AudiRS6
2 lat temu

Pora zorganizować plebiscyt na największą k…………bo i takich nie brakuje.

9
0
Napisz co o tym sądziszx