Jarosław Urbaniak rozpoczął prezydencką kampanię?

Udostępnij
Tweet

W miniony weekend otwierano plac zabaw przy ul. Budowlanych w Ostrowie Wlkp. Wśród zaproszonych gości był obecny Jarosław Urbaniak, były prezydent Ostrowa Wlkp. Nie było by w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że rozdawał dzieciom odblaskowe opaski. Na części z nich widniał napis: „Jarosław Urbaniak – sprawdzony prezydent”.

+

Część z zaskoczonych rodziców zastanawiała się czy to już początek kampanii prezydenckiej – w końcu hasło „sprawdzony prezydent” kojarzy się jednoznacznie z wyborami. Te mają się oficjalnie odbyć za półtora roku i rozpoczynanie kampanii w tym momencie byłoby swoistym falstartem. W marketingu politycznym istnieje pewna zasada, że kto pierwszy rozpocznie kampanię, ten najbardziej może zyskać. Historia ostrowskich wyborów pokazuje, że w naszym mieście się ta zasada nie sprawdza.

Jarosław Urbaniak rozdając odblaskowe opaski przekonywał, że są one jego indywidualną inicjatywą, którą zastosował już w 2005 roku w trakcie kampanii wyborczej. Przez wieki ludzie od bezpieczeństwa nie umieli wymyślić czegoś odblaskowego, ponieważ najczęściej przy sprzątaniu te rzeczy były wyrzucane. To jest rzecz, z którą dzieciaki chodzą, mają przywiązane do rowerów.

Oficjalnie nie należy tego rozdawania łączyć z przyszłą kampanią prezydencką. Jednak wątpliwości rodziców są spore i sytuacja wzbudza kontrowersje. Swoją drogą ciekawe czy Jarosław Urbaniak zmierzy się ponownie z Beatą Klimek czy może Platforma Obywatelska wystawi Pawła Rajskiego, obecnego starostę.

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Pierwsza kolizja na nowym Rondzie Bankowym
Subskrybuj
Powiadom o
49 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kAZIK emeryt
5 lat temu

A może tak pan Urbaniak zainteresuje się swoim kolegą z ław poselskich ,panem CHLEBOWSKIM który to ludziom nie wypłaca pensji ,albo daje po parę zlotych w ratach ,jeszcze za kwiecień nie otrzymali pracownicy całej pensji. Może pan zajmie się tym tematem , a nie tylko dba o wybory SPRAWDZONEGO PREZYDNETA.

Ja ja
6 lat temu

Won

Ja
6 lat temu

Znowu imprezy w Sobótce???? POdstawa.

Ja
6 lat temu

Urbaniak haha ha.

Eda
6 lat temu

Proponuje na prezydenta pana Paducha taki przystojny i inteligentny

Adam
odpowiada  Eda
6 lat temu

Taki amerykansky

max
7 lat temu

Ludzie otrząśnijcie się tylko nie Rajski !!!!!!! Dajmy szansę młodym a ten już dosyć „dobrego” zrobił. Prywata i jeszcze raz prywata.

bolek
7 lat temu

jak był prezydentem lubił otwierać place zabaw ten POszołom tylko to POtrafi i znowu się pcha do koryta mało mu POsłowania chce bliżej ziomali….

Ja
odpowiada  bolek
6 lat temu

Tam nie daje się tyle ukraść. Patrzą na ręce.

49
0
Napisz co o tym sądziszx