Jarosław Urbaniak rozpoczął prezydencką kampanię?

Udostępnij
Tweet

W miniony weekend otwierano plac zabaw przy ul. Budowlanych w Ostrowie Wlkp. Wśród zaproszonych gości był obecny Jarosław Urbaniak, były prezydent Ostrowa Wlkp. Nie było by w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że rozdawał dzieciom odblaskowe opaski. Na części z nich widniał napis: „Jarosław Urbaniak – sprawdzony prezydent”.

+

Część z zaskoczonych rodziców zastanawiała się czy to już początek kampanii prezydenckiej – w końcu hasło „sprawdzony prezydent” kojarzy się jednoznacznie z wyborami. Te mają się oficjalnie odbyć za półtora roku i rozpoczynanie kampanii w tym momencie byłoby swoistym falstartem. W marketingu politycznym istnieje pewna zasada, że kto pierwszy rozpocznie kampanię, ten najbardziej może zyskać. Historia ostrowskich wyborów pokazuje, że w naszym mieście się ta zasada nie sprawdza.

Jarosław Urbaniak rozdając odblaskowe opaski przekonywał, że są one jego indywidualną inicjatywą, którą zastosował już w 2005 roku w trakcie kampanii wyborczej. Przez wieki ludzie od bezpieczeństwa nie umieli wymyślić czegoś odblaskowego, ponieważ najczęściej przy sprzątaniu te rzeczy były wyrzucane. To jest rzecz, z którą dzieciaki chodzą, mają przywiązane do rowerów.

Oficjalnie nie należy tego rozdawania łączyć z przyszłą kampanią prezydencką. Jednak wątpliwości rodziców są spore i sytuacja wzbudza kontrowersje. Swoją drogą ciekawe czy Jarosław Urbaniak zmierzy się ponownie z Beatą Klimek czy może Platforma Obywatelska wystawi Pawła Rajskiego, obecnego starostę.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  PiS ogłosiło kandydatkę na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego
Subskrybuj
Powiadom o

49 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ostrowianin
6 lat temu

Przypuszczam, że te opaski zostały z poprzedniej kampanii bo takie hasło wtedy przyświecało Urbaniakowi. I jeszcze jedno. Juz wystawiacie kandydatów a zapomnieliscie o najwazniejszym: Mikołajczyku. Niektorzy to już wiedzą jakie funkcje będą pełnić jak go wybiorą!

Wykształcony z małego miasta
6 lat temu

Po reklamie można zobaczyć jak wygadany jest Jarosław Urbaniak. http://www.dailymotion.com/video/xbo7q4_wassermann-do-urbaniaka-to-pan-mnie_news

Krzysztof
6 lat temu

Sprawdzony ale czy dobry

lila
6 lat temu

Ale za jego kadencji coś się działo ,a teraz się dzieje na TORGU!!!!

Gostek
odpowiada  lila
5 lat temu

Urbaniak to tłumok. Wszystko na temat.

Magda
6 lat temu

Przynajmniej przyjechał na otwarcie, bo Pani prezydent się nie pokazała

anonimowy
6 lat temu

spieprzaj dziaduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

PS
6 lat temu

Nie,my raczej temu Panu już dziękujemy.Szkoda jego kasy na opaski!

Stefan
6 lat temu

opaska oblaskowa szok!

Al
6 lat temu

Żałosne

SprawdzonyWborca
6 lat temu

Taki sprawdzony prezydent że ostatnio go nie wybrali 😉

Logik
odpowiada  SprawdzonyWborca
6 lat temu

Dlatego go nie wybrali, bo został sprawdzony.

kefir
odpowiada  SprawdzonyWborca
6 lat temu

Nie oceniam tu ani p. Urbaniaka ani p. Klimek, ale wybory rządzą się swoimi prawami. Nie zawsze wygrywa w nich lepszy kandydat. To są właśnie uroki demokracji. 3 baby z targu mają 3 głosy, a jeden przedsiębiorca dający setkom osób zatrudnienie ma jeden głos. 2 menele spod sklepu też mają więcej głosów niz jeden pracowity, rozsądny człowiek. Demokracja to ustrój w którym owca i dwa wilki głosują co będą jedli na obiad.

49
0
Napisz co o tym sądziszx