Pijany lekarz przyjmował pacjentów

70-letni lekarz z ośrodka zdrowia w Przygodzicach postanowił w czasie pracy „rozgrzać się” w zimowy wieczór alkoholem. Nie przeszkadzało to lekarzowi przyjmować pacjentów, który wyczuli od niego woń alkoholu. Policjanci po przybyciu na miejsce zbadali mężczyznę. Wynik? 0,64 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

+

Jak nieoficjalnie się mówi, do jednego z incydentów miało już dojść w ubiegły piątek. Wtedy zamiast wezwania policji, postanowiono skrócić czas pracy lekarza. Natomiast w poniedziałek dyżurny policji otrzymał telefon o godzinie 18:20. Zatrzymany lekarz miał na ten dzień zaplanowanych kilka wizyt domowych u chorych w ich domach. Oficjalnie miał pojawić się w przychodni o godzinie 16:00. Spóźnił się ponad godzinę, co skutkowało długą kolejką pacjentów. Jeden z nich wezwał policję.

Pacjenci korzystający do tej pory z usług tego lekarza nie zostaną pozostawieni bez opieki. Inni lekarze mają zamiar ich przejąć.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pies wypadł z 2. piętra
Subskrybuj
Powiadom o

60 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bb
7 lat temu

Przewodniczacym Gmnnej Komisji AA jest wojt na terenie Gminy Przygodzice ? jezeli TAK to jak sie ma p. Rasiak ta sytuacja ? Jak to trwało lata to co z tym p. zrobił ? a moze tolerancja to profilaktyka ?

bb
7 lat temu

Jask by tak spojrzec w tym temacie za drzwi Urzedu Gminy wczoraj i dzisiaj i jutro to w zakresiee alkoholu
mozna by pisac poematy . Ale co z tego – taka jest nasza rzeczywistośc. Noc sie nie stalo polacy

mieszkaniec
7 lat temu

Ludzie opamiętajcie się
Wszyscy mówią super, super. Ok jako człowiek super ale on jest także lekarzem i nie powinien w takim stanie leczyć pacjentów. A założę się że każdy wie także o lewych receptach , które wystawiał. Gdyby takie praktyki zaszkodziły komus z Was , nie byłoby juz tak super.

60
0
Napisz co o tym sądziszx