OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Pijany lekarz przyjmował pacjentów

70-letni lekarz z ośrodka zdrowia w Przygodzicach postanowił w czasie pracy “rozgrzać się” w zimowy wieczór alkoholem. Nie przeszkadzało to lekarzowi przyjmować pacjentów, który wyczuli od niego woń alkoholu. Policjanci po przybyciu na miejsce zbadali mężczyznę. Wynik? 0,64 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

+

Jak nieoficjalnie się mówi, do jednego z incydentów miało już dojść w ubiegły piątek. Wtedy zamiast wezwania policji, postanowiono skrócić czas pracy lekarza. Natomiast w poniedziałek dyżurny policji otrzymał telefon o godzinie 18:20. Zatrzymany lekarz miał na ten dzień zaplanowanych kilka wizyt domowych u chorych w ich domach. Oficjalnie miał pojawić się w przychodni o godzinie 16:00. Spóźnił się ponad godzinę, co skutkowało długą kolejką pacjentów. Jeden z nich wezwał policję.

Pacjenci korzystający do tej pory z usług tego lekarza nie zostaną pozostawieni bez opieki. Inni lekarze mają zamiar ich przejąć.

60 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bobo
3 lat temu

Nic tak nie cieszy jak ludzkie nieszczęście . Ludzie ogarnijcie się z tymi komentarzami.

Bobo
3 lat temu

Nic tak nie cieszy jak ludzkie nieszczęście
Ludzie ogarnijcie się z tymi komentarzami .
Każdy niech spojrzy na swoje “podwórko”

on
odpowiada  Bobo
3 lat temu

Gosciu co Ty piszesz !!! jaka tragedia!!! ludzie On chlał szczęscie ,że nikomu nie zrobił krzywdy!!!

Ja
3 lat temu

A jaka jest skoro jesteś tak doskonale poinformowany ? Bo ja wiem że na 1000 % się mylisz! Więc się nie wypowiadaj! A po za tym tak na marginesie “Święta” tak się pisze!

rafi
3 lat temu

Ferdek ma siostrę która też nie jest świenta

olo
odpowiada  rafi
3 lat temu

SWIENTA????!!a co to znaczy?W jakim to języku?

wkurzony
odpowiada  rafi
3 lat temu

Daj spokój siostrze,naucz się poprawnie pisać co siostra winna,pan doktor to wspaniały człowiek

xxxx
odpowiada  rafi
3 lat temu

Daj spokój siostrze,naucz się poprawnie pisać co siostra winna,pan doktor to wspaniały człowiek

klijet
3 lat temu

Super lekarz, szkoda ze tak sie stalo. Mimo wszystko czekam na CIEBIE

ks proboszcz...
3 lat temu

Jak nie być diabłem jak się jest w piekle. Kto pije i płaci honoru nie traci. Więcej propagandy TV niż cała sprawa jest warta. Jest sława więc będzie Rzeczpospolita

ALI
3 lat temu

porządny facet, mimo wszystko

Aha
odpowiada  ALI
3 lat temu

porządny facet???!!! serio??!!!! przecież każdy wie ile razy już przyjmował pacjentów pod wpływem alkoholu , wreszcie ktoś postanowił się tym zająć , a jakby się komuś coś stało? to też by był porządny?

XL
3 lat temu

Jest tylko człowiekiem,i, ale to porządny gość, szanował pacjentów, pomagał nawet po pracy, za darmo; miły, uprzejmy, empatyczny. Panie Doktorze – wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oj
3 lat temu

Tak sobie myślę, jak bardzo nawaleni muszą być lekarze orzecznicy ZUS.Może przed przyjęciem biednego ledwie żyjącego pacjenta powinni być też sprawdzani !!!!!!!!!!! O wieku wielu z nich nie wspomnę. Pan doktor M jest przy tych w/w świętym człowiekiem. Pozdrawiam i życzę szybkiego do zdrowia i przychodni, bo właśnie się wybieram, ale poczekam ile będzie trzeba.

ada
3 lat temu

i takie rzeczy na przeciwko komisariatu sie dzieja 😀

60
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x