Dera-Szymańska niby na chorobowym, ale dorabia

Karolina Dera-Szymańska, która przed czterema laty startowała do Sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości skompromitowała się. Od dwóch dni oficjalnie przebywa na „chorobowym”. Nie przeszkodziło jej to zameldować się na posiedzeniu Sesji Rady Powiatu i zainkasować dodatkowe pieniądze jako radna.

+

(chcąc odtworzyć na telefonie, kliknij kilkukrotnie w wideo)

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/10/dera-zwolnienie.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” mobile=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/10/dera-zwolnienie.mp4″ splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2015/10/dera-szymanska2.jpg”]

Karolina Dera-Szymańska pełni funkcję zastępcy kierownika Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Tak drodzy państwo. Jest to państwowa spółka i ciepła posadka. Każdemu z nas zdarzy się zachorować, ale skoro zmuszeni jesteśmy brać zwolnienie, to kurujemy się w domu, a nie biegamy na dodatkowy zarobek.

Przedstawicielka partii mieniącej się wysokimi standardami moralnymi udowodniła, że ostrowscy przedstawiciele kiedyś się pomylili i w rzeczywistości powinni zasilić szeregi innej partii. Wstyd Pani Karolino! Wstyd!

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tłum na koncercie - I Dzień Majostaszków (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

55 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Slayer
7 lat temu

Wykrzykniki wskazują na emocje piszącego tekst. Zapewne to one sprawiły iż „anonimowy redaktor” (lub „redaktorka”) zapomniał, iż zwolnienie lekarskie nie oznacza zakazu wychodzenia z domu. „Tak drodzy państwo”. Jest taka pozycja na druczku.

1 3 4 5
55
0
Napisz co o tym sądziszx