Dera-Szymańska niby na chorobowym, ale dorabia

Udostępnij
Tweet

Karolina Dera-Szymańska, która przed czterema laty startowała do Sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości skompromitowała się. Od dwóch dni oficjalnie przebywa na „chorobowym”. Nie przeszkodziło jej to zameldować się na posiedzeniu Sesji Rady Powiatu i zainkasować dodatkowe pieniądze jako radna.

+

(chcąc odtworzyć na telefonie, kliknij kilkukrotnie w wideo)

[fvplayer src=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/10/dera-zwolnienie.mp4″ width=”640″ height=”360″ controlbar=”yes” mobile=”https://www.ostrow24.tv/pliki/filmy/2015/10/dera-zwolnienie.mp4″ splash=”https://www.ostrow24.tv/wp-content/uploads/2015/10/dera-szymanska2.jpg”]

Karolina Dera-Szymańska pełni funkcję zastępcy kierownika Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Tak drodzy państwo. Jest to państwowa spółka i ciepła posadka. Każdemu z nas zdarzy się zachorować, ale skoro zmuszeni jesteśmy brać zwolnienie, to kurujemy się w domu, a nie biegamy na dodatkowy zarobek.

Przedstawicielka partii mieniącej się wysokimi standardami moralnymi udowodniła, że ostrowscy przedstawiciele kiedyś się pomylili i w rzeczywistości powinni zasilić szeregi innej partii. Wstyd Pani Karolino! Wstyd!

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

55 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pracownik arimr
8 lat temu

A w arimr od poniedziałku miała być zmiana kierownika ( po wyborach ) tak zapowiadała gdera i co teraz będzie ?! Taką pewna była.. p. Marku proszę sprawdzić czy był to pierwszy raz… ? Bo wydaję mi się że nie, co chwile jakieś chorobowe 🙁

Wenecjanin
8 lat temu

Dzięki Marek, jesteś gość. Kolega z Wenecji

Srajsko
8 lat temu

Brawo Panie Marku

Arimrek
8 lat temu

Już PISuary pokazują co będa robic od poniedziałku by kasa leciał na ich konta a społeczeństwo mieć głęboko w d…pie

Frog
8 lat temu

To teraz trzeba sprawdzić czy dieta zostanie wypłacona?

aaa
8 lat temu

A może spojrzycie Państwo na Panią Karolinę przez jej dokonania, nie wszyscy chwalą się – a pomagają ludziom w zaciszu. Łatwo ludzi obrażać

bxdx
odpowiada  aaa
8 lat temu

Raczej: „Łatwo ludzi okradać”….

logit
odpowiada  aaa
8 lat temu

Wymień JEDNO jej dokonanie!!

prawda
odpowiada  logit
8 lat temu

Już Ci wymieniam: chora (zdrowym zwolnień lekarskich nie wystawiają) a pracuje i to jeszcze społecznie, bo nie pobiera wynagrodzenia, a tylko skromną dietę!! Czyż to nie wspaniałe dokonanie??

rajsko
8 lat temu

No coz kto obdaje sie z malag to ma takie efekty

kefir
8 lat temu

Pisowcom chodzi o to, aby zmienić platfusów w strategicznych miejscach przy korytach. Tymczasem aby poprawiło się Polakom trzeba w ogóle zabrać koryta wszędzie gdzie tylko się da! Wiadomo, będą warczeć, kąsać, ale trzeba starać się odebrać im koryta. Wtedy pójdą do pracy, będzie z nich jakiś pożytek. Jak na razie tylko dopłacamy do agencji, spółek, agend, towarzystw i wszelkich innych ładnie nazwanych miejsc żeru, nie mając z tego żadnych korzyści.
Zabierzmy świniom koryto! Tylko KORWIN.

p
8 lat temu

Tak to jest jak się wybiera wedle nazwiska a nie zasług. Ta pani jako polityk niczym nigdy sie nie wsławiła, dostała się na listę do RM tylko dlatego że miała wpływowego wuja i na ciemnocie ludu jedzie. Ocknijcie się i zastanówcie zanim postawicie krzyżyk przy jakims nazwisku!

Endek z matejki
8 lat temu

Co za biaczes. Pole takimi trza orac

1 2 3 5
55
0
Napisz co o tym sądziszx