Szok! Na ulicy leżał nagi noworodek (wideo)

Udostępnij
Tweet

W poniedziałek o godz.  5:15 znaleziono żywego noworodka przy ul. Nowa Krępa w Ostrowie Wlkp. Leżał na poduszce. Trafił w stanie średnim na oddział neonatologiczny w ostrowskim szpitalu. Katarzyna Tuzel z-ca ordynatora neonatologicznego z ostrowskiego szpitala stwierdziła, że dziecko urodziło się dzisiejszej nocy – miesiąc przed terminem (jest 8-miesięcznym wcześniakiem).

+

OBSZERNA WIDEORELACJA

[jwplayer player=”1″ mediaid=”80079″]

Do ostrowskiego szpitala trafiło w stanie mocnego wychłodzenia. Jego temperatura wynosiła mniej niż 30 stopni Celsjusza. Lekarze oceniają jego stan jako średni-ciężki. Po kilku godzinach przebywania na sali OIOM Oddziału Neonatologicznego ostrowskiego szpitala stan chłopca się poprawił.

Dziecko posiadało otarcia naskórka kończyn, co może świadczyć o urazie doznanym w czasie porodu. Noworodek w chwili przyjęcia do szpitala ważył 2,290 gram.

Na porzuconego noworodka naszła kobieta, który zaskoczona tym co zobaczyła, zaczęła wołać o pomoc. Wtedy miał do niej podejść inny przechodzień. Wspólnie powiadomili pogotowie o dokonanym odkryciu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Świadkowie Jehowy będą 3 dni robić TO w hali Arena
Subskrybuj
Powiadom o
65 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
katarzyna
8 lat temu

porazka moja corka juz trzy razy poroniła i tak bardzo pragnie dziecka a ta s…………………………………. wyzuci noworodka jak smiecia nie potrafie tego zrozumiec poz

Ksiądz
odpowiada  katarzyna
8 lat temu

musi mieć coś na sumieniu sądząc po formie wypowiedzi matki wiele oj wiele

dddffffffff
8 lat temu

Leb przy samej d. Bym u… co za skur…..

brocha
8 lat temu

to pewnie longer albo mela była. już nad jednym dzieckiem i tak się znęca

Sam sasiad rodzicow
8 lat temu

Oni pojechali na wakacje które mieli wcześniej opłacone a nie mieli co z dzieckiem zrobić…

jp
8 lat temu

Może warto zrobić OKNO ŻYCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!każdy ma swoje ja,nie zawsze normalne,różnie w życiu bywa takie okno może dać szansę dziecku i matce,jakkolwiek by to zabrzmiało!

Ksiądz
odpowiada  jp
8 lat temu

a będzie ich potrzeba co raz więcej

mi
odpowiada  jp
8 lat temu

Okno życia jest w Kaliszu… bidulka była chyba mocno zdesperowana, że zapomniała przykryć dzieciątko chociaż ręcznikiem…a do Kalisza musiałby ktoś ją zawieźć… na pewno nie chciała zabić, bo podrzuciła w miejscu zamieszkanym. Żal mi tej kobiety. A mężczyźni niech się w tym przypadku nie wypowiadają, bo taki postępek kobiety, to najczęściej wina „tatusia” niestety.

lovi
8 lat temu

Dziewczyna pewnie jeszcze nie jest pełnoletnia i ojciec tak samo. Jak można własne dziecko wyrzucić, noszone pod sercem, urodzone własnymi siłami natury, takie malutkie, bezbronne i wiedząc że to jest mała cząstka jej samej. Nie do uwierzenia…

hmm
odpowiada  lovi
8 lat temu

Albo jakaś wyrafinowana, starsza patola, gdzie picie nie idzie w parze z dzieckiem, więc najlepiej wyrzucić może ktoś znajdzie. Dobrze, że kawałek dalej – do lasu na Krępie nie wywiozła… albo szczatki sumienia , albo niewiedza. Tak czy owak trzymam kciuki, żeby zwyrodnialca znaleźli i odpowiednio ukarali, bo to należy się małemu chłopczykowi, któremu pozostaje życzyć nowej kochającej rodziny.

Ksiądz
odpowiada  lovi
8 lat temu

brawo

rafi
8 lat temu

jak bym dopadł tą matkę to dał bym jej taki wycisk że szkoda słów to jest demon a nie matka a ojciec napewno alkocholik

Woloszyn Maria
odpowiada  rafi
8 lat temu

Nie wiemy , dlaczego porzuciła własne dziecko. To może być też szok po porodowy , niektóre kobiety tak mają . Zatem nie oceniaj , jeśli nie wiesz co było przyczyną tak desperackiego czynu. 🙁

Krzysztof
8 lat temu

Przecież ta Matka skoro nie chciała tego Dziecka mogła spokojnie urodzić w Szpitalu i się rzec jego ma takie prawo a tak narobi sobie kłopotu Miliony Małżeństw którzy maja kłopoty posiadania Potomka a znajdą się tacy co jak śmiecia się go się pozbywają Podejrzewam że to jakaś młoda Osoba

abcd
8 lat temu

Czy ktos wie czy możliwa jest adopcja, jak to wygląda, gdzie trzeba się zgłosić?

qwwwee
odpowiada  abcd
8 lat temu

Póki nie znajda matki to adopcji nie będzie. Najlepiej zgłoś się do Ośrodka Adopcyjnego tam podobno handel dziećmi kwitnie w najlepsze….?

Posik
8 lat temu

Skąd wiadomo, że to dziecko urodziło się po zapłodnieniu w szklance czyli in vitro, a potem młodzi się rozmyślili?

Ania
odpowiada  Posik
8 lat temu

In vitro nie robi się od tak…
Nikt nie używa tej metody jaka pierwsza metodę na zajście w ciążę para najpierw stara się o dziecko dużo lat, następnie próbuje się leczyć a jeżeli to nie wychodzi to w ostateczności jest in vitro… Wiec nie pierdol tu ze ktoś robi dziecko metoda in vitro i się rozmyśla bo ci ludzie są juz zdesperowani i całe życie opiera się tylko na chęci posiadania maleństwa.

65
0
Napisz co o tym sądziszx