Szok! Na ulicy leżał nagi noworodek (wideo)

Udostępnij
Tweet

W poniedziałek o godz.  5:15 znaleziono żywego noworodka przy ul. Nowa Krępa w Ostrowie Wlkp. Leżał na poduszce. Trafił w stanie średnim na oddział neonatologiczny w ostrowskim szpitalu. Katarzyna Tuzel z-ca ordynatora neonatologicznego z ostrowskiego szpitala stwierdziła, że dziecko urodziło się dzisiejszej nocy – miesiąc przed terminem (jest 8-miesięcznym wcześniakiem).

+

OBSZERNA WIDEORELACJA

[jwplayer player=”1″ mediaid=”80079″]

Do ostrowskiego szpitala trafiło w stanie mocnego wychłodzenia. Jego temperatura wynosiła mniej niż 30 stopni Celsjusza. Lekarze oceniają jego stan jako średni-ciężki. Po kilku godzinach przebywania na sali OIOM Oddziału Neonatologicznego ostrowskiego szpitala stan chłopca się poprawił.

Dziecko posiadało otarcia naskórka kończyn, co może świadczyć o urazie doznanym w czasie porodu. Noworodek w chwili przyjęcia do szpitala ważył 2,290 gram.

Na porzuconego noworodka naszła kobieta, który zaskoczona tym co zobaczyła, zaczęła wołać o pomoc. Wtedy miał do niej podejść inny przechodzień. Wspólnie powiadomili pogotowie o dokonanym odkryciu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wypadła z drogi. To nie jej wina?
Subskrybuj
Powiadom o

65 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sprzątacz
8 lat temu

To jakaś mało postępowa żeby nie powiedzieć postępacka para była. Żeby nie kupić prezerwatywy przed stosunkiem płciowym i nie wyrzucić jej w miejscu miłosnego aktu płciowego czyli w lesie albo w parku. A może po latach będą chcieli korzystać z in vitro?

K.
8 lat temu

ps mowicie na matke,a moze ojciec jakis uprowadzil, nie chcial, zastraszyl ?

andrzej
odpowiada  K.
8 lat temu

A może potencjalna teściowa?

andrzej
odpowiada  K.
8 lat temu

A może przyszła,potencjalna teściowa?

K.
8 lat temu

Nie, w ostrowie nie ma okna zycia. Jest od kilku lat w Kaliszu, od miesiaca w Ostrzeszowie.
Czy ktos słyszal z oczerniajacych o szoku poporodowym i innych traumach ?…
serce sie kroi za tym dzieciatkiem….. Boze daj mu dlugie zdrowe zycie wsrod kochajacych ludzi.

b....
8 lat temu

`Mam propozycje do komputerowych mózgów… powinni wymyślić taki komputer, który prześwietlałby mózgi wpisujących komentarze.

max
odpowiada  b....
8 lat temu

to w większości by nic nie wyświetlał

do -b....
odpowiada  b....
8 lat temu

ale się zdziwisz swoim prześwietleniem

bunia
8 lat temu

Ludzie, nie oceniajcie dopóki nie wiecie co stało się z jego matką…

Kama
odpowiada  bunia
8 lat temu

Obojętnie co by się z matką nie działo/stało tak się nie robi, nawet jeżeli ktoś jej pomógł lub był na tyle blisko niej że ją wyręczył. Jeżeli nie chodziła do lekarza i nikt jej nie miał w jakimkolwiek rejestrze znaczy to, że finał zaplanowany był od samego początku przez nią lub najbliższych-bo może jest jakaś upośledzona.

jonek
8 lat temu

Może to Popka z Kalisza !!!!!!!!!

Kornelia
8 lat temu

Matko, jak nikt się nie zgłosi sama go wezmę… |ta kobieta pewnie jest w szoku poporodowym…

Ostrożny
odpowiada  Kornelia
8 lat temu

Nie boisz się, że to dziecko z genami matki kiedyś Ciebie wyrzuci z domu na śmietnik?

Waśniewski
odpowiada  Kornelia
8 lat temu

może moja żona też była w szoku po porodowym jak udusiła Magdę i zakopała w parku ? Nie ona pochodzi z patologicznego domu i jak wiadomo nie posiada mózgu dlatego jak znam życie matka tego biedactwa ma nie więcej niż 20 lat i pochodzi z takiego samego domu.

Gizmek
8 lat temu

a czego się spodziewać po ostrowskiej hołocie i patologii.

Emilia
8 lat temu

Ewa urodziła??

kruczek
odpowiada  Emilia
8 lat temu

wcale bym się nie zdziwił 🙂

Darek
odpowiada  Emilia
8 lat temu

Też słyszałem info że to Ewa

konsekwentny
8 lat temu

Niech państwo jeszcze dołoży patologii na każde dziecko po 500zł to śmietniki też się zapełnią ! Jak nie masz pieniędzy to chyba logiczne że nie możesz mieć dzieci bo sam o siebie zadbać nie potrafisz .Ustawowo nakazał bym podwiązywanie jajników w patologicznych pseudo rodzinach które żyją raczej wegetują na koszt państwa i nas wszystkich !

Pogromca debili
odpowiada  konsekwentny
8 lat temu

Logika nie jest twoją mocną stroną. Jak niby „patologia” ma zainkasować 500 zł za dziecko, skoro wyrzuci to dziecko do śmietnika? Cóż, niejeden pluje, żeby pluć.

Marrekk
odpowiada  Pogromca debili
8 lat temu

Jak już patologia urodzi dziecko, to dostaje coś takiego jak akt urodzenia, dzięki temu papierkowi inkasuje kase z ubezpieczenia, becikowe i inne, wszystko idzie załatwić 3-5 dni po porodzie, a później może się zdarzyć tak że dzieci wyrzucają, a kasę już mają, co jest straszną rzeczą, Ja jako rodzic nie wyobrażam sobie porzucenia dziecka na ulicy…OKRUCIEŃSTWO !

65
0
Napisz co o tym sądziszx