OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Szok! Na ulicy leżał nagi noworodek (wideo)

W poniedziałek o godz.  5:15 znaleziono żywego noworodka przy ul. Nowa Krępa w Ostrowie Wlkp. Leżał na poduszce. Trafił w stanie średnim na oddział neonatologiczny w ostrowskim szpitalu. Katarzyna Tuzel z-ca ordynatora neonatologicznego z ostrowskiego szpitala stwierdziła, że dziecko urodziło się dzisiejszej nocy – miesiąc przed terminem (jest 8-miesięcznym wcześniakiem).

+

OBSZERNA WIDEORELACJA

Do ostrowskiego szpitala trafiło w stanie mocnego wychłodzenia. Jego temperatura wynosiła mniej niż 30 stopni Celsjusza. Lekarze oceniają jego stan jako średni-ciężki. Po kilku godzinach przebywania na sali OIOM Oddziału Neonatologicznego ostrowskiego szpitala stan chłopca się poprawił.

Dziecko posiadało otarcia naskórka kończyn, co może świadczyć o urazie doznanym w czasie porodu. Noworodek w chwili przyjęcia do szpitala ważył 2,290 gram.

Na porzuconego noworodka naszła kobieta, który zaskoczona tym co zobaczyła, zaczęła wołać o pomoc. Wtedy miał do niej podejść inny przechodzień. Wspólnie powiadomili pogotowie o dokonanym odkryciu.

65 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
grisza
5 lat temu

Pani psycholog Iwona Lisiak -Ta pani nie jest PSYCHOLOGIEM !!!

mi
odpowiada  jp
5 lat temu

Okno życia jest w Kaliszu… bidulka była chyba mocno zdesperowana, że zapomniała przykryć dzieciątko chociaż ręcznikiem…a do Kalisza musiałby ktoś ją zawieźć… na pewno nie chciała zabić, bo podrzuciła w miejscu zamieszkanym. Żal mi tej kobiety. A mężczyźni niech się w tym przypadku nie wypowiadają, bo taki postępek kobiety, to najczęściej wina “tatusia” niestety.

patriota
odpowiada  Xax
5 lat temu

czyli typowe miasto w Polsce

kw
5 lat temu

czy odnalazła się matka dziecka??

karolina
5 lat temu

Nie oceniajmy matki dziecka, bo nie wiemy w jakiej kondycji psychicznej byla. Na szczescie dziecku nic sie nie stalo i mam nadzieje, ze znajdzie kochających rodzicow.W zyciu nic nie dzieje sie bez przyczyny, kazdy ma swoje przeznaczenie. A wina zawsze niesie ze soba kare …

ines
5 lat temu

Ciekawe czy teraz spi spokojnie myślę że dręczy ja sumienie cząstka jej zniknęła myślała ze jak się pozbędzie problemu to będzie jak dawniej ale nigdy już nie będzie jak dawniej nigdy nie zapomni co zrobiła i zawsze będzie myśleć ze gdzieś żyje jej dziecko może sama się zglosi

aaaaaaa
5 lat temu

A tam jest stacja autogaz tam chyba jest monitoring

do -b....
odpowiada  b....
5 lat temu

ale się zdziwisz swoim prześwietleniem

Ksiądz
odpowiada  lovi
5 lat temu

brawo

Ksiądz
odpowiada  jp
5 lat temu

a będzie ich potrzeba co raz więcej

65
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x