Duda czy Komorowski i dlaczego? – sonda

Udostępnij
Tweet

W piątek, przed ciszą wyborczą, zapytaliśmy ostrowian na kogo zamierza zagłosować i dlaczego. Ci, którzy nie chcieli wyjawić swojego wyboru, pytaliśmy o cechy, którymi powinien charakteryzować się przyszły prezydent RP.

+

[jwplayer mediaid=”78272″]

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

73 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gixxxer
9 lat temu

Tylko jedna inteligentna osoba – ostatnia osoba w tej sondzie. W 100% ma racje! Komoruski i PO juz byli i nic nie poprawili w tym kraju, tylko napchali swoje kieszenie. Wiem ze PIS to tez nic dobrego, ale zawsze to zmiana. A poza tym PIS teraz widzi jak Polacy traktują partię, która ich zawodzi i być może nie bedą chcieli być tą „zawodzącą partią” w przyszłości….

Skutecznie oduraczona Lady
9 lat temu

Jeżeli u Lisa na żywo na 3 zaproszonych gości 4 łącznie z prowadzącym było przeciwko Dudzie. Jeżeli do „Szkła kontaktowego na 20 dzwoniących 19 jest przeciwko PiS, to czy obecna klaka (nie mylić z kloaką) na rzecz partii rządzącej może zwiastować zwycięstwo PO w przyszłych wyborach?

Roztropny
9 lat temu

Do wyborców Komorowskiego i nie tylko. https://www.youtube.com/watch?v=l6iBsfu7XXc

encode
9 lat temu

Szkoda że większość zapomniała, i tu cytat:” tylko niedorajdy wyjeżdżają z kraju” jednego z czołowych przedstawicieli Pis-u

Pytacz
odpowiada  encode
9 lat temu

A tak konkretnie?

encode
odpowiada  Pytacz
9 lat temu

Cytat nie pochodzi z obecnej kampanii prezydenckiej i jest wypowiedzią jednego z braci ( niestety nie pamiętam którego ) sprzed kilku lat. Materiał na pewno jest jeszcze w archiwach TVN-u.

Pytacz
odpowiada  encode
9 lat temu

To pokaż niedorajdo linka.

alterego
9 lat temu

teraz dopiero się zacznie…..platforma już wie że wybory do parlamentu może przegrać ( i przegra) zrobi wszystko aby wygrać …będzie szkalować,wyciągać jakieś dziwne historie,,a to wszystko w jej jaskini medialnej TVN i TVN24 już pani Olejnik i Jarek Kużniar się oto postarają…….widziałem dzisiaj ich miny…bez cenne…

Silny i zwarty przodujący w pracy operacyjnej i wyszkoleniu bojowym
odpowiada  alterego
9 lat temu

Do wyborów parlamentarnych będą zwarci i gotowi na wszystko. Nawet mimoza pogodynka Agnieszka Cegielska której głowa nie rzuca cienia będzie wraz z Kuźniarem walczyła o PO ze wszystkich swoich sił.

Zdumiona
9 lat temu

Wyborco, większość głosujących ostrowian głosowała na prezydenta Komorowskiego. Coś ci się pop….ło? Panie Młody, jak się Bogna podniesie po tym ciosie to… 😉 Chyba się upije z radości, że nie musi konkurować z disco polo, żłobie.

Wyborca
9 lat temu

Większość debili w tej sondzie wyrazili poparcie dla Komoruskiego. Na szczęście większość ma inne zdanie!

I...
odpowiada  Wyborca
9 lat temu

Niestety nie zawsze to na wierzchu jest najlepsze. Każdy miał prawo się wypowiedzieć, wyborco. Nie można winić i nazywać debilami tych, co są innego zdania. Jak sama nazwa wskazuje, jesteśmy wyborcami, więc każdy ma swój własny wybór, Czy był dobry? Okaże się, ale to nie BK jest bucem, jak było niżej napisane.

73
0
Napisz co o tym sądziszx